A24.com.tr » medya » Şahin Tepesi Melek Ebru Özkan kimdir kaç yaşında nereli instagram hesabı ne

Şahin Tepesi Melek Ebru Özkan kimdir kaç yaşında nereli instagram hesabı ne

Şahin Tepesi Melek Ebru Özkan kimdir kaç yaşında nereli instagram hesabı ne

ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi başrol oyuncusu Melek karakterini canlandıran Ebru Özkan kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler neler? (Dizinin konusu ve oyuncuları ne)

ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi için ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Şahin Tepesi dizisi konusu ne, oyuncuları kim, ilk bölüm ne zaman oynayacak, fragman izle.

Dizinin başrol oyuncusu Melek karakterini canlandıran Ebru Özkan kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler neler, instagram twitter facebook hesabı ne? İşte merak edilen bütün detaylar...

İki kadının güç savaşlarıyla bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak olan Şahin Tepesi dizisinin yayın tarihi henüz belli olmadı. 

Atv'nin, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği yeni dizisi Şahin Tepesi'nin çekimleri başladı. Hilal Saral'ın yönettiği, Melek Gençoğlu'nun senaryosunu yazdığı dizide; Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Ebru Özkan başrolleri paylaşıyor. Dizide bulunan karakterlerin kim olduğunu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ebru Özkan Kimdir?

Ebru Özkan Saban, Türk oyuncu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nden mezundur. 18 Kasım 1978 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir.

Oynadığı diziler:
Paramparça
Çınar Ağacı
Rüzgarın Hatıraları

Karakteri Hakkında
40 lı yaşlarda. Babası tarafından ret edildikten sonra hep hayat mücadelesi vermiş, ama ayakta kalmayı başarmış, sessiz sakin görünümünün altında isyankar bir ruha sahip, azimli, çalışkan ve en az babası kadar inatçı bir kadın. Hayat onu çok zorlasa da o yorgunluk nedir bilmiyor, gözünü kırpmadan yeni bir mücadeleye girmekten çekinmiyor.

ŞAHİN TEPESİ DİZİSİ KARAKTERLERİ

Tuna (Zerrin Tekindor) KİMDİR TIKLAYINIZ
Melek (Ebru Özkan) KİMDİR TIKLAYINIZ
Demir (Murat Aygen) KİMDİR TIKLAYINIZ
Verda (Aybüke Pusat) KİMDİR TIKLAYINIZ
Efe   (Boran Kuzum) KİMDİR TIKLAYINIZ
Cem (Mustafa Mert Koç) KİMDİR TIKLAYINIZ
Deniz (Leyla Tanlar) KİMDİR TIKLAYINIZ

ŞAHİN TEPESİ DİZİSİ KONUSU

Birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı... Bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadele… Bir ölümün ardındaki büyük sır...

Birlikte büyüdüğü Tuna'nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir (Murat Aygen) ise Tuna'yla evlenmiş onların da iki çocukları olmuştur. 

Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç harç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için o kadar büyük sürpriz olur. Babasının affettiği Melek de artık, mirasta hak sahibidir.

Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir'i, hem sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek'in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır.
Geçmişteki acı ve pişmanlıklarıyla kavrulan iki kadının kıyasıya mücadelesi, çocukları Verda (Aybüke Pusat) ve Efe'nin (Boran Kuzum) aşklarına en büyük engeldir.

YORUMLAR
  Siyah Beyaz Aşk Dizisinde yapılmış olan çekim hataları
Siyah Beyaz Aşk Dizisinde yapılmış olan çekim hataları