A24.com.tr » medya » Şahin Tepesi Deniz Leyla Tanlar kimdir kaç yaşında nereli instagram hesabı ne

Şahin Tepesi Deniz Leyla Tanlar kimdir kaç yaşında nereli instagram hesabı ne

Şahin Tepesi Deniz Leyla Tanlar kimdir kaç yaşında nereli instagram hesabı ne

ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi başrol oyuncusu Deniz karakterini canlandıran Leyla Tanlar kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler neler? (Dizinin konusu ve oyuncuları ne)

ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi için ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Şahin Tepesi dizisi konusu ne, oyuncuları kim, ilk bölüm ne zaman oynayacak, fragman izle.

Dizinin başrol oyuncusu Deniz karakterini canlandıran Leyla Tanlar kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler neler, instagram twitter facebook hesabı ne? İşte merak edilen bütün detaylar...

İki kadının güç savaşlarıyla bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak olan Şahin Tepesi dizisinin yayın tarihi henüz belli olmadı. 

Atv'nin, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği yeni dizisi Şahin Tepesi'nin çekimleri başladı. Hilal Saral'ın yönettiği, Melek Gençoğlu'nun senaryosunu yazdığı dizide; Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Ebru Özkan başrolleri paylaşıyor. Dizide bulunan karakterlerin kim olduğunu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Leyla Tanlar Kimdir?

Paramparça dizisinde karakter oyuncusu olarak rol alan Leyla Tanlar Cansu karakteriyle dizi de oldukça fazla sevilen bir karakter olmayı başarmıştır.

Leyla Tanlar; 13 Aralık 1997 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yay burcu olan güzel oyuncu; özel Şişli Terakki İlköğretim Okulu'nda ortaöğrenimini tamamlayarak, lise öğrenimi için İtalyan Lisesi'ne yazılmıştır. Halen İtalyan listesinde öğrenimine devam eden oyuncu Leyla Tanlar lise üçe devam etmektedir. Küçük yaşlarda anaokuluna gittiği sıralarda Küçük Denizkızı isimli tiyatro oyununda rol alan Leyla Tanlar; oldukça yetenekli bir oyuncu olarak ekranların karşısına geçmektedir.

Birçok tiyatro kulübünde de faaliyetler gösteren Leyla Tanlar; oyunculuğa olan ilgisinden dolayı Akademi 35,5'a yazılarak mezun olmayı başarmış bir oyuncudur. Daha sonra Paramparça dizisinde karakter oyuncusu olarak rol alan Leyla Tanlar Cansu karakteriyle dizi de oldukça fazla sevilen bir karakter olmayı başarmıştır.

Karakteri Hakkında
Tuna’yla Demir’in 19 yaşındaki kızı. Güzelliğini annesinden almış ama karakter olarak ona hiç benzemiyor. Oldukça hassas, kırılgan ve içe dönük bir kız. Ailesinden yeterince sevgi görmediğini düşünerek köşkün kahyasının oğlu Mete’yle yakınlaşmış. Bu ilişkinin sonuçlarına katlanmak ağırlaştıkça, psikolojisi bozulacak, Mete’den uzaklaştıkça Cem’le yakınlaşacak ve gerçek sevgiyi O’nda bulacak.

ŞAHİN TEPESİ DİZİSİ KARAKTERLERİ

Tuna (Zerrin Tekindor) KİMDİR TIKLAYINIZ
Melek (Ebru Özkan) KİMDİR TIKLAYINIZ
Demir (Murat Aygen) KİMDİR TIKLAYINIZ
Verda (Aybüke Pusat) KİMDİR TIKLAYINIZ
Efe   (Boran Kuzum) KİMDİR TIKLAYINIZ
Cem (Mustafa Mert Koç) KİMDİR TIKLAYINIZ
Deniz (Leyla Tanlar) KİMDİR TIKLAYINIZ

ŞAHİN TEPESİ DİZİSİ KONUSU

Birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı... Bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadele… Bir ölümün ardındaki büyük sır...

Birlikte büyüdüğü Tuna'nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir (Murat Aygen) ise Tuna'yla evlenmiş onların da iki çocukları olmuştur. 

Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç harç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için o kadar büyük sürpriz olur. Babasının affettiği Melek de artık, mirasta hak sahibidir.

Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir'i, hem sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek'in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır.
Geçmişteki acı ve pişmanlıklarıyla kavrulan iki kadının kıyasıya mücadelesi, çocukları Verda (Aybüke Pusat) ve Efe'nin (Boran Kuzum) aşklarına en büyük engeldir.

YORUMLAR
  Edirne’de Bocuk Gecesi kutlandı
Edirne’de Bocuk Gecesi kutlandı