Sosyal medya fenomeni Caner Çalışır öldü
A24 / MAGAZİN

10 Haziran 2020 Çarşamba 10:15

Sosyal medya fenomeni Caner Çalışır öldü

'Ablan Star Bebeğim' sözüyle tanınan internet ünlüsü ve DJ Caner Çalışır, sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle 31 yaşında öldü.
10:15
Oyuncu Ayşegül Atik hayatını kaybetti
A24 / MAGAZİN

9 Haziran 2020 Salı 18:17

Oyuncu Ayşegül Atik hayatını kaybetti

En Son Babalar Duyar dizisinin sevilen oyuncusu Ayşegül Atik, kalp krizi sonucu yaşamını kaybetti.
18:17
Acun Ilıcalı'dan Kürtçe tepkisi: Vatan hainleri!
A24 / MAGAZİN

29 Mayıs 2020 Cuma 17:12

Acun Ilıcalı'dan Kürtçe tepkisi: Vatan hainleri!

TV8'in patronu Acun Ilıcalı'nın Cüneyt Özdemir'ın Youtube'daki programında (bkz:link) yaptığı açıklamadır. Survivor'da yarışan oyuncu Ersin Korkut'un annesi ile yaptığı görüşmede Türkçe konuşması üzerine programında Kürtçeye izin vermediği iddialarıyla ilgili, O Ses Türkiye'de Hayri Kasaç isimli yarışmacının Kürtçe bir ninni söylemek için izin istediğini hatırlatarak şunları söyledi:"Öyle komik bir şey yaşıyoruz ki yarışmacı arkadaşımız 'Kürtçe söyleyebilir miyim?' demiş ben 'evet' demişim. 'Acun Kürtçe söylenmesine karşı' diye bir şeyler dönüyor. Yok Ersin annesi ile görüşürken... Ben Ersin'in annesi ile ne konuştum ne görüştüm. Montajda gördüğüm bir görüntü bu. Bununla ilgili annesine en ufak bir şeyde bulunmadık."Ben buna çok alışık bir insanım. Çünkü kariyer basamaklarında saldırıya uğradığım çokça olmuştur. Büyük basın organları da bana zamanında saldırıda bulundu ama Allah'a şükür halkla arama kimse giremedi. Benim hayatım boyunca din, dil ve ırk ayrımı hiçbir zaman olmadı. Bu çalıştırdığım, dost olduğum, beraber olduğum insan da olmadı."
17:12
Acun Ilıcalı Instagram'da dünya rekoru kırdı
A24 / MAGAZİN

26 Mayıs 2020 Salı 10:50

Acun Ilıcalı Instagram'da dünya rekoru kırdı

Acun Ilıcalı, Instagram hesabından canlı yayın yaptı. Survivor ünlüler ve gönüllüler yarışmacılarının yayını, dakikalar içinde 3 milyon kişi tarafından izlendi. Dünya rekoru kırılınca büyük sevinç yaşandı.
10:50
Acun Ilıcalı'nın canlı yayın kazası! Kapatmayı unutunca...
A24 / MAGAZİN

25 Mayıs 2020 Pazartesi 18:09

Acun Ilıcalı'nın canlı yayın kazası! Kapatmayı unutunca...

TV8'in patronu Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabında yaptığı canlı yayın sırasında başına gelen kazadır. Survivor'dan peş peşe elenen Ersin Korkut ve Mert Öcal ile beraber yayın yapan Acun Ilıcalı, yayını kapatmayı unutunca sondaki konuşmaların hepsi izlyiciler tarafından da duyuldu. Konuşmalarda Mert, Acun'a yayının faydalı olup olmayacağını soruyor. Acun da "Muazzam bir yayın oldu. İkinizin de olması çok faydalıydı" diyor.Acun Ilıcalı'dan canlı yayın kazası!
18:09
Yeniçağ'dan Veyis Ateş manşeti: Dikkat ateşle yaklaşmayın
A24 / MAGAZİN

23 Mayıs 2020 Cumartesi 10:53

Yeniçağ'dan Veyis Ateş manşeti: Dikkat ateşle yaklaşmayın

Habertürk'te haftalar önce yaşanan “canlı yayında gaz çıkarma” krizinin ardından dün gece de kanalın haber bülteni sırasında aynı olayın yaşanması, sosyal medyada üzerine en çok espri yapılan konu haline geldi.
10:53
Canlı yayındaki sürpriz Esra Erol'u gözyaşlarına boğdu
A24 / MAGAZİN

13 Mayıs 2020 Çarşamba 17:32

Canlı yayındaki sürpriz Esra Erol'u gözyaşlarına boğdu

Atv'de yayınlanan Esra Erol'da programının sunucusu Esra Erol'a canlı yayında yapılan sürprize ağlamasıdır.38.yaşını kutlayan Esra Erol'a dün canlı yayında doğum günü sürprizi yapılmış. Esra Erol'un öğretmenlerinin ekrana yansıtıldığı videoda, ünlü sunucunun çocukluk fotoğrafları ekrana gelmiş ve öğretmenleri Esra Erol'u anlatmış.Esra Erol programda öğretmenlerini görünce çok şaşırmış ve sürpriz karşısında duygulanarak gözyaşlarını tutamamış.
17:32
Beren Saat hayatının fırsatını Özgü Namal'a kaptırdı
A24 / MAGAZİN

10 Mayıs 2020 Pazar 16:48

Beren Saat hayatının fırsatını Özgü Namal'a kaptırdı

Asmalı Konak, Çember, Kanıt dizilerinin yanı sıra Mutluluk, O Şimdi Asker, O Şimdi Mahkum, Mustafa Hakkında Her Şey gibi filmlerde yönetmen ya da yapımcı olarak yer alan Abdullah Oğuz'un anlattığı hikayedir.Senaryo Sohbetleri isimli youtube programında (bkz:link) Bora Talat Oyacı’nın sorularını yanıtlayan Oğuz, oyuncu tercihleri yaparken uygulanan sistemi anlatırken Mutluluk filmiyle ilgili hikayesini anlattı.2007 yılında çekilen Mutluluk filminde başrolü Murat Han ile Özgü Namal oynamıştı. Abdullah Oğuz’un o dönemde yeni parlayan Beren Saat’e rolü teklif etmiş ama oyuncu kabul etmemiş.Şöyle anlatıyor o günleri:“Beren Saat’e gittim. Beren dedi ki, ‘Ben televizyona iş yapmak istiyorum. Yeni çıkıyorum. Para da kazanayım.’ Çok yeni olduğu için sinema ile televizyon henüz vakıf değil.Sonra Özgü Namal buluştu benimle. Almış kitabı, koydu önüme. ‘Bunu ben oynayacağım’ dedi.”Özgü Namal’ın filmden sonra Abdullah Oğuz’a bir de sitemi olmuş. Oyuncu, yönetmenine şöyle söylemiş:“Sen hatırlıyor musun, inanmadın bana, audition yaptın ve bana nasıl rolü verdin.”
16:48
Koronavirüs engel olamadı; evlendi!
A24 / MAGAZİN

9 Mayıs 2020 Cumartesi 14:54

Koronavirüs engel olamadı; evlendi!

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun'u canlandıran Didem Balçın, uzun zamandır aşk yaşadığı avukat nişanlısı Can Aydın ile maskeli dünyaevine girmesidir.Yaz aylarında evlenmeyi düşünen çift tüm dünyayı kasıp kavuran korona virüs salgını nedeniyle nikah tarihini öne çekip, sessiz sedasız evlenmişler. Didem Balçın ve Can Aydın , Balçın’ın ablasının yeni açılan fakat bu süreçte kapalı olan mekanı Rustiqe Mutfak’ta kıyılan nikah ile dünyaevine girmişler. Didem Balçın’ın nikah şahitliğini yakın arkadaşları İdil Fırat ve Çağatay Öztürk, Can Aydın’ın şahitliğini ise Mert Fırat ve Mehmet Mutlu üstlenmiş.Çiftin anne babası ve şahitler huzurunda gerçekleşen töreni yakın arkadaşları ise zoom üstünden canlı olarak izlemiş. Herkes can derdindeyken bunlar et derdindeymiş. Helal olsun korona falan dinleyip basmış nikahı. Neyse düğünü'de artık korona bitince yaparlar herhalde. Ya da onuda evde zoom üzeri yapar.
14:54
Survivor'da Acun Ilıcalı Yasin'i oyundan kovdu!
A24 / MAGAZİN

9 Mayıs 2020 Cumartesi 14:52

Survivor'da Acun Ilıcalı Yasin'i oyundan kovdu!

Acun Ilıcalı, "Yasin oyundan çık git. Hala bağırıyorsun. Hemen çık git" sözleriyle Yasin'i oyundan kovmasıdır.Survivor 71. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor 2020'nin 9 Mayıs Cumartesi ekrana gelecek olan yeni bölümünde, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu yine nefes kesecek. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen ünlüler ile gönüllülerin kıyasıya mücadelesi yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek.Dokunulmazlık oyununa Yasin'in sinirli hareketleri damga vuruyor. Yasin oyun sırasında Evrim’e söylediği sözlerle Acun Ilıcalı'yı da kızdırmış. Acun Ilıcalı, "Yasin oyundan çık git. Hala bağırıyorsun. Hemen çık git" sözleriyle Yasin'i oyundan kovmuş.Dokunulmazlık oyunu sonrasında ise haftanın ilk eleme adayının belirleneceği ada konseyinde de gerginlik sürmeye devam etmiş. Oyunda yaşanan olayı değerlendiren Evrim'in "Yasin benim babamın oğlu değil. Ben onu yerin dibine sokar üstüne de toprağı atarım" sözleri dikkat çekmiş.
14:52
Kavak Yelleri'nin yıldızlarından sürpriz proje!
A24 / MAGAZİN

9 Mayıs 2020 Cumartesi 14:46

Kavak Yelleri'nin yıldızlarından sürpriz proje!

Pinhani ile Kavak Yelleri ekibinin 14 yıl sonra bir araya gelerek yeni bir klip çekmesidir.Pinhani’nin 2006 yılında çıkardığı ‘İnandığın Masallar’ albümünde yer alan ‘Dön Bak Dünyaya’ şarkısına, Kavak Yelleri dizisinin ekibiyle 14 yıl sonra video klip çekmiş.Bir döneme damga vuran dizinin müziklerini de yapan Pinhani, ‘Dön Bak Dünyaya’ isimli şarkısını Kavak Yelleri oyuncularıyla birlikte klip haline getirmiş. Klipte İbrahim Kendirci, Aslı Enver, Pelin Karahan gibi isimler rol almış.Pinhani, YouTube’de kliple ilgili şunları yazmış:"2007’de başlayıp 2011’de sona eren ‘Kavak Yelleri’, oyuncular ve teknik ekip için bitmeyen çekimler, ev gibi süslenen otel odaları, derin dostluklar, büyük başlangıçlar, kıymetli öğretiler içeren unutulmaz bir deneyimdi. Keza bizim için de bir çoğu geçerli. Onlarla çok güzel şeyler paylaşmış olsak da onların şöhretinden istifade etmek hiçbir zaman aklımıza gelmedi. Bu yüzden birlikte bir ‘iş’imiz olmadı. Elbette bizi hep desteklediler, konserlerimize geldiler, dostluklarını hep hissettirdiler. Biz de onlar her ekrana çıktıklarında milli takım kazanmış gibi gururlandık. Bu defa ise kendi aralarında eski günlerin anısına bizim şarkımıza bir video çektiler, biz ise sonradan dahil olduk. Bunu onlardan istemiş olsak bu kadar içimize sinmezdi. Demek ki birlikte geçirdiğimiz onca zamanın ölünceye kadar bir kıymeti varmış. Sağ olsunlar, var olsunlar"Yaaaa izlerken çok mutlu oldummm. Resmen eski günlere döndümmm deli gibi izlerdik ah çok etkileyici bir klip olmuş. Ve eminim ki izleyen herkesi de geçmişe götürecektir. Aslı ve Mine hala aynısınız..
14:46
Popüler Haberler