A24.com.tr » yaşam » Kemal Sunal'ı kötüleyen Cemile Bayraktar geri adım atmıyor

Kemal Sunal'ı kötüleyen Cemile Bayraktar geri adım atmıyor

Kemal Sunal'ı kötüleyen Cemile Bayraktar geri adım atmıyor

Türk sinemasının efsane sanatçısı Kemal Sunal'ın oynadığı filmler hakkında "Türk halkına yapılmış en büyük kötülük" eleştirisinde bulunan yazar Cemile Bayraktar geri adım atmıyor.

Yeni Şafak gazetesinin eski yazarlarından Cemile Bayraktar, son günlerde Kemal Sunal hakkındaki sözleri nedeniyle eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Geçen yıl sonu Yeni Şafak'tan ayrılan yazar Cemile Bayraktar, Türkiye Sineması'nın usta ismi Kemal Sunal'ın rol aldığı filmler hakkında tartışma yaratan sözler söyledi.

İLGİLİ HABER Yazar Cemile Bayraktar'dan Kemal Sunal hakkında şok sözler Yazar Cemile Bayraktar'dan Kemal Sunal hakkında şok sözler

Attığı tweetlerden sonra eleştirilen Bayraktar, yeni bir açıklama yaparak dava açtığını duyurdu.

"HEPSİNE DAVA AÇTIM"

Eleştirilere dayanamayan Bayraktar, "Kemal Sunal filmleri ile büyüdük, o kutsalımız, konuşamazsın" diye söze başlayıp diğer kutsallar; kadın, anne, din daha ne varsa onlara en galiz küfürleri edenlerin değeri, tabusu yok terbiyesizliği var. Merak ediyorum Kemal Sunal, bu halka mı sırtını dayadı? Hepsine dava açtım" açıklamasını yaptı.

"ADINI 3 SANİYE SONRA UNUTTUĞUM KİŞİ"

Cemile Bayraktar'a en sert tepkilerden biri de gazeteci Fatih Altaylı'dan geldi. Altaylı, yazar için "Türkiye'de filmleri en çok seyredilen, üzerinden yıllar geçtiği halde hala güldüren, düşündüren, eğlendiren Kemal Sunal'ın filmlerini eleştirmiş adını hayatımda ilk kez duyduğum ve duyduktan yaklaşık 3 saniye sonra unuttuğum biri. Demiş ki, "Kemal Sunal filmleri bu ülke insanına hakarettir" dedi. 

İLGİLİ HABER Cemile Bayraktar kimdir nereli kaç yaşında? Cemile Bayraktar kimdir nereli kaç yaşında?

YORUMLAR
  Kısmetse Olur Gelin ve Damat Adayları
Kısmetse Olur Gelin ve Damat Adayları