A24.com.tr » dizi haber » Avlu Bade kimdir Sevda Dalgıç ınstagram hesabı var mı?

Avlu Bade kimdir Sevda Dalgıç ınstagram hesabı var mı?

Avlu Bade kimdir Sevda Dalgıç ınstagram hesabı var mı?

Avlu Bade kimdir? Sevda Dalgıç Avlu dizisinde Bade karakteriyle karşımıza çıkıyor. Oyunculuğuyla adından söz ettiren Sevda, dizide doping suçundan hapse giriyor.

 Avlu Bade kimdir? Sevda Dalgıç Avlu dizisinde Bade karakteriyle hapse giriyor. Bade sporculuk kariyerinde kullandığı dopinglerden dolayı avlunun yolunu tutuyor.

Sevda DALGIÇ (Avlu Bade) kimdir?
Sevda Dalgıç 23 Şubat 1984 İstanbul doğumludur ve Sadri Alışık Kültür Merkezinde Oyunculuk dersleri almıştır. Son olarak Nizama Adanmış Ruhlar dizisinde Meral karakterine hayat vermiştir. Arka Sıradakiler dizisinde hayat verdiği Özge karakteri ile çok beğenilen ve yıllarca ekranlardan uzak kalan Sevda Dalgıç Avlu dizisi ile ekranlara döndü. Alaçatı’da köfte dükkanı açmış ve hayatını böyle kazanmaya başlamıştır.

İLGİLİ HABER Avlu Hasret kimdir Ayça Damgacı kimdir kaç yaşında? Avlu Hasret kimdir Ayça Damgacı kimdir kaç yaşında?

AVLU DİZİSİNİN KONUSU NE?

Deniz Demir (Demet Evgar) dikkat çeken, akıllı bir kadın. Üniversiteyken, genç bir müzisyen olan Hakan ile (Teoman Kumbaracıbaşı) tanışıyor. İlk görüşte âşık olan ikili, kısa bir süre sonra evleniyorlar ve kızları Ecem doğuyor. Aile içi şiddet ise ondan sonra başlıyor…

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Şebnem Dönmez, Avlu'yla sevenleri ile buluşuyor. Dönmez, Hapishane müdürü Nihal karakterine hayat verecek.

Avlu, koca bir ömrü dört duvar arasına sıkıştırmış kadınların; bu kadınların mutluluk, hüzün, umut, arkadaşlık ve düşmanlıklarının hikayesi…

Hikaye, uzun süredir şiddet gördüğü eşini vurduğu iddiasıyla tutuklanan Deniz'le ( Demet Evgar) başlar.

YORUMLAR
  Yılbaşında gideceğimiz mekana göre kıyafet seçimimiz nasıl olmalı? (Yılbaşında ne giymeli?)
Yılbaşında gideceğimiz mekana göre kıyafet seçimimiz nasıl olmalı? (Yılbaşında ne giymeli?)