A24.com.tr » yaşam » Yunus Emre Karaosmanoğlu kimdir kaç yaşında nereli

Yunus Emre Karaosmanoğlu kimdir kaç yaşında nereli

Yunus Emre Karaosmanoğlu kimdir kaç yaşında nereli

Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak atanan Yunus Emre Karaosmanoğlu merak konusu oldu. Peki Yunus Emre Karaosmanoğlu kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Gelen habere göre Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak Yunus Emre Karaosmanoğlu ataması yapıldı. Yaşanan gelişme sonrası Yunus Emre Karaosmanoğlu'nun kim olduğu merak edilmeye başlandı. Peki Yunus Emre Karaosmanoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte merak edilen haberin bütün detayları ve ortaya çıkan bilgileri...

Cumhurbaşkanlığı kararnameleri ile üst düzey atamaların yapılmasına tüm hızı ile devam ediliyor. Devletin A kadrosu yapılan atamalar ile şekillenirken en önemli pozisyonlardan biri olan atamaları da yapıldı.

10 Ağustos 2018 tarihli Resmi Gazete sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak Alpaslan Kavaklıoğlu, Yunus Emre Karaosmanoğlu, Şuay Alpay ve Muhsin Dere oldu. Peki, ataması yapılan Yunus Emre Karaosmanoğlu kimdir?

Yunus Emre Karaosmanoğlu Kimdir?

Başkan Erdoğan'ın geçmiş dönemde Başbakanlık görevini yerine getirirken Özel Kalem Müdür Yardımcısı olarak atanan Yunus Emre Karaosmanoğlu devletin farklı pek çok kadrosunda görev alarak hizmetlerini sürdürdü.

2014 yılında Billim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı olarak atandı ve bu makamda dikkat çeken çok sayıda başarılı çalışmaya imza atarak dikkatleri üzerine çekti. Resmi Gazete'de yayımlanan son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile adı Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı atamaları içerisinde yer aldı ve yeni Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı oldu.

YORUMLAR
  Babamın Günahları dizisi oyuncu kadrosu ve karakter analizleri (Babamın Günahları'nda kim, kimdir?)
Babamın Günahları dizisi oyuncu kadrosu ve karakter analizleri (Babamın Günahları'nda kim, kimdir?)