A24.com.tr » magazin » Yaşar İpek'ten Arda Turan'a küfürlü tepki

Yaşar İpek'ten Arda Turan'a küfürlü tepki

Yaşar İpek'ten Arda Turan'a küfürlü tepki

Berkay'ın karısına sarkıntılık yaptıktan sonra Berkay'a yumruk atan ve burnunu kıran Arda Turan'a sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken bir tepki de ünlü isimden geldi.

 Arda Turan'ın skandal olayından sonra tepkiler devam ederken Yaşar İpek sosyal medya hesabından Berkay'a destek çıktı.

Bir eğlence mekanında ünlü futbolcu Arda Turan'ın popçu Berkay'a kafa atarak burnunu kırmasının ardından, Yaşar İpek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Arda Turan'a çok sert tepki gösterdi.

İLGİLİ HABER Aslıhan Doğan'dan Arda Turan'ın taciz olayı hakkında açıklama Aslıhan Doğan'dan Arda Turan'ın taciz olayı hakkında açıklama

İLGİLİ HABER Berkay'ın karısı kimdir - Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin ınstagram Berkay'ın karısı kimdir - Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin ınstagram

"NAMUSUN NAMUSUMDUR"

Instagram hesabından Berkay destek veren Yaşar İpek paylaşımına, "Kardeş bildiğim kim varsa namusu namusumdur namusuzluk edende karşısında beni bulur p... kurusu bunlar Beko'm" notunu ekledi.

NE OLMUŞTU?

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, yaşanan olayı şu şekilde anlatmıştı: "Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı."

YORUMLAR
  "Bu Sayılmaz" bekleneni veremedi... Kanal yönetimi fişini çekti...
"Bu Sayılmaz" bekleneni veremedi... Kanal yönetimi fişini çekti...