A24.com.tr » şans oyunları » Süper Loto sonuçları 25 Nisan 2019 MPİ çekilişi

Süper Loto sonuçları 25 Nisan 2019 MPİ çekilişi

Süper Loto sonuçları 25 Nisan 2019 MPİ çekilişi

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu Süper Loto'nun 25 Nisan 2019 tarihli çekilişinde 6 bilen oldu mu büyük ikramiye nereye isabet etti ikramiye tutarı ne kadar?

Milli Piyango İdaresince (MPİ) her hafta perşembe günleri düzenlenen ve verdiği ikramiye nedeniyle vatandaşlar tarafından sıkça oynanan şans oyunu Süper Loto'nun bu haftaki çekilişi için meraklı bekleyiş sona erdi. Peki büyük ikramiye nereye isabet etti? 6 bilen var mı? İşte 25 Nisan 2019 tarihli Süper Loto çekilişinin ayrıntıları...

25 NİSAN 2019 SÜPER LOTO SONUÇLARI

25 Nisan 2019 tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekilişte 6 bilen bir kişi büyük ikramiyeyi aldı.

Süper Loto'nun 601. hafta çekiliş sonuçları şu şekilde:

1, 32, 42, 43, 44, 51

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

YORUMLAR
  Ezan sesini duyan köpekler neden hep birlikte ulumaya başlar?
Ezan sesini duyan köpekler neden hep birlikte ulumaya başlar?