A24.com.tr » magazin » Melike İpek Yalova kimdir nereli kaç yaşında (Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Müjgan)

Melike İpek Yalova kimdir nereli kaç yaşında (Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Müjgan)

Melike İpek Yalova kimdir nereli kaç yaşında (Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Müjgan)

Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala kimdir? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Doktor Ala ve Yılmaz aşkı başladı. Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Müjgan kimdir? Melike İpek Yalova ınstagram var mı?

Melike İpek Yalova kimdir? Başrollerinde Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış ve Kerem Alışık gibi yıldız isimlerin yer aldığı bir Zamanlar Çukurova transferleriyle göz dolduruyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisine Doktor karakteri katıldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Doktor Ala karakteri ve Yılmaz aşkı ekranlara kitleyecek. Peki Doktor Ala kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala kimdir?

20'li yaşlarının sonunda bir çocuk doktoru. İstanbul'da okumuş, okulu bittikten sonra babasının özel hastanesinde çalışmayı reddedip Adana'ya devlet hastanesine çalışmaya gelmiştir. Güçlü karakterli, nazik, döneme göre ileri görüşlü ve hastalarına karşı oldukça sevecendir. Bir Zamanlar Çukurova doktor Ala Müjgan Hekimoğlu karakterini canlandıran isim Melike İpek Yalova'dır.

Melike İpek Yalova kimdir? Sevgilisi var mı

1985 doğumlu güzel oyuncu Melike İpek Yalova İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eski devlet başkanlarından Yüksel Yalova'nın kızıdır. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan güzel oyuncu, Roma'da Politikalar ve Kriz yönetimi eğitimi alsada babasını ikna ederek gönül verdiği oyunculuğa başlamıştır.

İlk olarak 2011-2014 yıllarında Muhteşem Yüzyıl dizisinde İsabelle Fortuna karakteriyle 3 sezon ekrana kitleyen oyuncu, Karadayı dizisinde Ayten karakteriyle 3 sezon ekranlarda kalmıştır. En son denemesi İnsanlık Suçu kısa sürede final yapan oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterini canlandırmaktadır.

Melike İpek Yalova sevgilisi kim, var mı?

Melike İpek Yalova ilk sevgilisinin adını sır gibi saklamıştır. Yakışıklı sevgilisinin adını kimse bulamamıştır. Daha sonra adı futbolcu Sergen Yalçın'la aşk söylentileri çıkmış ve yakalanmıştır. Uzun zamandır Melike İpek Yalova sevgilisiyle görüntülenmemiştir.

YORUMLAR
  İşte kıyametin kopmayacağı söylenen tek yer...
İşte kıyametin kopmayacağı söylenen tek yer...