A24.com.tr » medya » Kanal D Son Moda Müge Uzel kimdir kaç yaşında nereli Instagram hesabı var mı?

Kanal D Son Moda Müge Uzel kimdir kaç yaşında nereli Instagram hesabı var mı?

Kanal D Son Moda Müge Uzel kimdir kaç yaşında nereli Instagram hesabı var mı?

Kanal D'nin yeni programı Son Moda'nın sunucusu Müge Uzel merak konusu oldu. Peki Müge Uzel kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Yapımını Baykuş Yapım’ın üstlendiği Son Moda, birbirinden renkli konu ve konuklarıyla izleyicilerle buluşacak.

Her cumartesi ekrana gelecek olan programda izleyiciler modayla ilgili en son trendleri yakından takip etme imkanı bulacak. Programda ayrıca estetikten güzellik sırlarına, sağlıklı beslenmeden spora, ev dekorasyonundan trend mekanlara kadar yaşama dair tüm konulara da yer verilecek.

Uzman konuklarında konuk olacağı Son Moda, 15 Eylül cumartesi günü ilk bölümüyle saat 14.00’te Kanal D’de ekran macerasına başlayacak.

MÜGE UZEL KİMDİR?

Müge Uzel, 1989 yılında İzmir’de doğmuştur. İstanbul Kültür Üniversitesi‘nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olan Uzel, bir süre hosteslik yapmıştır. Oyunculuk ve spikerlik eğitimi aldıktan sonra reklam filmlerinde oynamaya başladı. 2014 yılında Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alan Uzel, burada dikkatleri çekti. Müge Uzel ayrıca oyuncu kadrosunda Burçin Bildik, Tuvana Türkay, Ufuk Özkan, Lale Başar gibi isimlerin yer aldığı 2016 yapımı “Sen Sağ Ben Selamet” adlı filmde rol almıştır.
 

YORUMLAR
  Ejderhaların Annesi güzel oyuncu Emilia Clarke'ın bilinmeyen yönleri...
Ejderhaların Annesi güzel oyuncu Emilia Clarke'ın bilinmeyen yönleri...