A24.com.tr » dizi haber » Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm izle Türkçe altyazılı bein connect

Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm izle Türkçe altyazılı bein connect

Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm izle Türkçe altyazılı bein connect

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran ve Türkiye'de de büyük ilgi gören Game of Thrones dizisi, 8. sezonuyla izleyicilere veda edecek. İşte Game of Thrones 8. sezonu izlemek isteyenler için bölümler...

Game of thrones 8. sezon 1. bölüm türkçe altyazılı izle | Game of Thrones 8. sezon 1. izlemek isteyenler için ayrıntılar burada...

Türkiye'de "Taht Oyunları" ismiyle gösterilen "Game of Thrones" dizisinin final sezonu izleyicileri meraklandırdı. Yeni sezonun başlamasını iple çeken dizinin takipçileri, 8. sezonda tanıdık yüzleri ekranda göremeyebilir.

Metro gazetesinin haberine göre dizinin son sezonuna konu olan sahneler, önceki bölümlerde anlatılan olayların bin yıl öncesine ait olacak, senaryo ise 'Game of Thrones' romanlarının yazarı George R.R Martin'in hayat verdiği 'Buzun ve Ateşin Şarkısı' serisinin daha önce yayınlanmayan 2 bölümüne dayalı.

İLGİLİ HABER Game Of Thrones 8 sezon 3 bölüm izle link altyazı Game Of Thrones 8 sezon 3 bölüm izle link altyazı

The Hollywood Reporter dergisiyse final bölümlerin tanıtımında Akgezenlerin nereden geldikleri, Westeros'un gizemi ve Stark ailesinin kökeni gibi konulara yer verileceğini ileri sürdü.

HBO'nun dünya çapında popülerliğe kavuşan ve 38 Emmy Ödülü sahibi dizisi Game of Thrones, 2019'da yayınlanacak 8. sezonu ile birlikte ekranlara veda edecek. 

GAME OF THRONES 8. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Game of Thrones 14 Nisan 2019'da hayranları ile yeniden buluşacak. Filmlere taş çıkartacağı iddia edilen 6 enfes bölümle unutulmaz bir diziye daha veda edeceğiz.

GAME OF THRONES 8. SEZON 1. BÖLÜM FRAGMAN TÜRKÇE ALTYAZILI 

İşte Game of Thrones 8. Sezon 1. bölüm Türkçe alt yazılı fragmanı...

GAME OF THRONES 8. SEZON 2. BÖLÜM FRAGMANI TÜRKÇE ALT YAZILI 

Game of Thrones 8. Sezon 2. bölüm İngilizce ve Türkçe altyazılı fragmanı karşınızda...

Dizinin 8. sezon 2. bölümü de 22 Nisan sabahı yayınlandı.

İLGİLİ HABER Game of Thrones 8 sezon 2 bölüm Türkçe alt yazılı hd izle tek parça Game of Thrones 8 sezon 2 bölüm Türkçe alt yazılı hd izle tek parça

GAME OF THRONES İNTERNET ÜZERİNDEN NASIL İZLENECEK?

Game of Thrones’u Türkiye’den izlemek için beIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden altyazılı ya da Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connetct’e bağlanabilirsiniz. Game Of Thrones’u yasal yollardan izlemenin tek yöntemi bu şekilde.

YORUMLAR
  Aslıhan Doğan gerçekten hamile mi? İşte işin gerçek yüzü
Aslıhan Doğan gerçekten hamile mi? İşte işin gerçek yüzü