A24.com.tr » medya » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | EDHO 111. Bölümde neler yaşandı | Tüm bölümler izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | EDHO 111. Bölümde neler yaşandı | Tüm bölümler izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | EDHO 111. Bölümde neler yaşandı | Tüm bölümler izle

ATV'de ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 111. bölümünde Davut sonunu hızlandırıyor mu? Seyirciler yeni olayları merak ediyor.

 EDHO 112 fragman izle! Davut öldü mü? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm görüntüleri ve bilgileri bu haberde bir araya getirildi.

Oktay Kaynarca'nın başrolde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 111. bölümü ekrana geldi. EDHO son bölümde neler yaşandı? Haftaya neler olacak? EDHO 112 fragman izle! Davut öldü mü? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme linki ve yeni sahneler haberimizde...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 111. bölümünde; Çakırbeyliler, Muzi'nin tuzağı karşısında ölümle burun buruna gelmiş, hem devleti hem ailesi için can vermeye hazır olan Alparslan kendini amcalarının önüne atmıştır. Bir yerlerde kendisini beklediğini düşündüğü Özlem'e kavuşması an meselesidir. Çektiği acılar yaşından büyük olan Hızır'ın ise aileden birini daha kaybedecek gücü yoktur.

Bir yandan çok güçlü düşmanlarla savaşırken diğer yandan içlerinden birinin hain olduğu düşüncesi onu çok yıpratmıştır. Bu süreçte kimseye soluk aldırmadan başladığı işi bitirmeye çalışan Muzi de hırsıyla Ateş'in hayatını tehlikeye atmaktadır. Gelinen son noktada, hain ile ilgili büyük sırrın ortaya çıkmaması için tek bir yol vardır; Davut'un ölümü... Ateş'in vakit kaybetmeden yaptığı plan, başına geleceklerden habersiz bir caniyi evine kadar davet eden Davut'un sonunu hızlandırır. Öngörüleri sayesinde olacakları tahmin eden Ünal Kaplan dahi bu büyük kaybın önüne geçemeyecektir.

atv'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 111. bölümü izleyicilerle buluştu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 111. BÖLÜM İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. bölüm fragmanı yayınlanınca habere dahil edilecek.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 110. BÖLÜM ÖZETİ

Parayla ikna edilemeyecek Hızır'ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeylileri bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıdır. Eğer bu yol da işe yaramazsa namlusunu, önünde duran Hızır'a doğrultup yolunu açacak, dostlarıyla ticaretine devam edecektir. İzzet ise Muzi'nin Ateş'le işbirliği içinde yaptığı suikastlardan rahatsızdır. Üzerine bir Çakırbeyli kanı sıçramasındansa uzlaşma yoluna gitmeyi tercih eder; fakat kendi kurallarıyla… Düşmanlık etmeden önce dost elini uzatmayı seçen Hızır'ın eli havada kalırken, İzzet de yeni ortaklıklarıyla ilgili tehditlerden nasibini alacaktır. Alparslan'ın birdenbire ortaya çıkan sevgilisini gerçekçi bulmayan Davut, yeğeninin seçimleriyle ilgili endişe duymaktadır. Bu yüzden şüphelendiği adamla ayarladığı görüşmede kendisine uyarılarda bulunarak, Alparslan'dan uzak durmasını ister. Bu sırada sevgili görümündeki koruma Meltem de Çakırbeylilerin akıllarına getirdikleri fakat dile getiremedikleri şüphenin gerçek olduğunun bilgisini verir. Dostlarından hiçbirine hainliği konduramayan Hızır'ın korktuğu başına gelmiştir. Düşmanlığı ortaya çıktığında herkesi derinden sarsacak olan Ateş'in yeni planları, O'nu dost bilenlerin yakın zamanda yıkımı üzerinedir.

HIZIR'IN AKRARI NE OLACAK?

 

YORUMLAR
  CES 2018'in dikkat çeken 10 teknoloji harikası
CES 2018'in dikkat çeken 10 teknoloji harikası