A24.com.tr » dizi haber » Erkenci Kuş 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı 29. bölümde neler oldu

Erkenci Kuş 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı 29. bölümde neler oldu

Erkenci Kuş 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı 29. bölümde neler oldu

Erkenci Kuş 29. bölümüyle ekranlara geldi. Erkenci Kuş 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı, neler oldu? İşte detaylar

 Star TV'de ekranlara gelen Erkenci Kuş 29. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Son dönemlerin en çok izlenen dizisi bu hafta da hayranlarını ekran başına topladı. Erkenci Kuş 30. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Fabbri’nin gönderdiği lansman davetiyesindeki parfüm Sanem’in kokusu değildir, Sanem şimdilik rahat bir nefes alsa da, Can’dan gerçeği sakladığı için hala huzursuzdur, onunla konuşmak için fırsat kollamaktadır. Sanem, Fabbri ve Aylin’in entrikalarından dolayı, ajansın prestij kaybetmesine çok üzülür ve bunu düzeltmek için tüm ekibi toplar, Mckinnon’a göstermek üzere yeni bir sunum hazırlar. Bu arada Can, Fabbri’nin yaptığı tüm pis işleri öğrenir ve soluğu onun yanında alır. Fabbri ve Aylin tutuklanır, ajansta herkes keyiflidir, özellikle Sanem çok mutludur ta ki Polen gelene kadar.
Erkenci Kuş 28. bölüm özeti

Can ve Ceyda’nın barda birlikte olduğunu öğrenen Sanem’i uyku tutmaz. Birlikte dağ evine gideceklerini düşünüp yola çıkar.. Bir kenarda gizlenen Sanem, Can’ı beklemeye başlar. Tahmini yanlış çıkar, Can tek başına eve gelmiştir ve Sanem’in gizlendiğini fark eder ve bu durum hiç hoşuna gitmez. Bu arada ajanstakiler Red mode kampanyası için çalışmaktadır, bu iş Can için çok önemlidir, fakat Aylin’in kafasında başka planlar vardır. Bir yandan mahallede de söz telaşı vardır. Osman, Leyla’yı istemek için hazırlıklara başlamıştır.

YORUMLAR
  NASA'dan Jüpiter'in ihtişamını gözler önüne seren paylaşım
NASA'dan Jüpiter'in ihtişamını gözler önüne seren paylaşım