A24.com.tr » dizi haber » Çukur Baykal yaşıyor mu, Baykal ölmedi mi?

Çukur Baykal yaşıyor mu, Baykal ölmedi mi?

Çukur Baykal yaşıyor mu, Baykal ölmedi mi?

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur, geçtiğimiz akşam yayınlanan 52. bölümüyle nefes kesti. Çukur'da Burak Sergen'in canlandırdığı Beyefendi lakaplı Baykal'ın yaşadığı ortaya çıktı.

 Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur'un 11 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelen 52. son bölümünde hem iyi oyuncu diziye katıldı, hem de öldü sanılan bir karakterin yaşadığı ortaya çıktı.

Çukur son bölümde Karakuzular yeniden güçlenerek mahalleye geri dönerken, arkalarındaki gizemli kişinin kim olduğu da belli oldu. Çukur'da geçen sezon Burak Sergen'in canlandırdığı Beyefendi lakaplı Baykal'ın ölmediği ortaya çıktı.

TRT'de yayınlanan Halka dizisinde rol alan Burak Sergen'in önümüzdeki bölümlerde Çukur'a geri dönüp dönmeyeceği ise merak konusu oldu.

YAMAÇ'TAN KARAKUZULAR'A SÜRPRİZ KARŞILAMA!

Yamaç’ın Çeto’nun teklifini kabul etmesi ile Mahsun ve Çeto adamlarıya Çukur’un sokaklarına geri dönüyor. Mahalleli ise gelmelerine tepki ile karşılıyor. Sokakta Sena’yı gören Mahsun ise donup kalıyor. Kahvede Karakuzular’ın gelmesini bekleyen Yamaç ise geç gelen Cumali ve Vartolu’dan geç kaldıkları için hesap soruyor. Yanlarında biriyle gelen Cumali ve Vartolu yanında getirdikleri adamın yetkili bir eski Karakuzu olduğunu söylüyor. Karakuzular’ın karşısında dimdik duran Yamaç olan bitene şaşırıyor.

YORUMLAR
  Bir döneme damgasını vuran ve o dönemin gençlerinin hafızalarından çıkmayan 21 güzel isim
Bir döneme damgasını vuran ve o dönemin gençlerinin hafızalarından çıkmayan 21 güzel isim