A24.com.tr » dizi haber » Çukur 68. bölüm izle | 3. sezon 1. bölüm izle full hd tek part

Çukur 68. bölüm izle | 3. sezon 1. bölüm izle full hd tek part

Çukur 68. bölüm izle | 3. sezon 1. bölüm izle full hd tek part

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur, seyircisine 3. sezonuyla merhaba diyor. Çukur 68. bölüm izle | 3. sezon 1. bölüm izle full hd tek part

 Yenilnen kadrosuyla 3. sezonuna başlayan Show TV'nin sevilen dizisi Çukur, hayranlarından yine tam not aldı. Çukur'un 3. sezon 1. bölümününü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyen merak araştırmaya başladı. Çukur'un 3. sezon 1. bölümü haberimizin detaylarında. 

ÇUKUR SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşadı. Ancak Akın’ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yarattı.

Azer ve Timsah’la işbirliği yapan Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç, sürpriz planıyla Yücel’e karşı bir adım önde oldu. Çukur’un, İstanbul’un her bir köşesine yayılacağı bölümde görülen yeni bir siyah zarf ise tansiyonu yükseltti.

Bölümün finalinde yaşanan sürpriz gelişmeler ‘Çukur’u, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yepyeni bir döneme sürükledi. Geçtiğimiz sezon finalinde herkesin terk etmek zorunda kaldığı Çukur’da bu sefer kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği ise büyük merak uyandırdı.

ÇUKUR 68. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

YORUMLAR
  Hükümet MTV zam oranlarını yüzde 25'e çekti (Peki hangi araç sahibi ne kadar MTV ödeyecek?)
Hükümet MTV zam oranlarını yüzde 25'e çekti (Peki hangi araç sahibi ne kadar MTV ödeyecek?)