A24.com.tr » medya » Börü sinema filmi izle tek parça sansürsüz | Börü filmi izle Full HD Tek Parça

Börü sinema filmi izle tek parça sansürsüz | Börü filmi izle Full HD Tek Parça

Börü sinema filmi izle tek parça sansürsüz | Börü filmi izle Full HD Tek Parça

28 Aralık 2018 yılında vizyona giren Börü adlı sinema filminin tamamını bulmak isteyen vatandaşlar videonun olduğu siteleri arıyor. Peki Börü filmi nereden izlenir? Börü filmi full hd izle...

Börü filmi izle | Kadrosunda Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Atıf Emir Benderlioğlu gibi oyuncuların yer aldığı; yönetmenliğini Can Emre ve Cem Özüduru'nun; senaristliğini ise Alper Çağlar'ın yaptığı Börü filmini vizyonda olduğu dönemde izleyemeyenler ya da yeniden izlemek isteyenler, filminin tamamını bulmaya çalışıyor. Peki Börü filmi nereden izlenir?

Pek çok sitede telif hakkı nedeniyle videoların kaldırıldığı görülüyor. Filmi izleyebileceğiniz tek yasal platform şimdilik Blutv olarak görünüyor.

BÖRÜ FİLMİ KONUSU

BÖRÜ sinema filmi 15 Temmuz gecesi yuvaları olan Özel Harekat Daire başkanlığı bombalandıktan sonra, kendileri için kabus gibi bir gece boyunca mücadele etmeyi seçen; yaralarına, acılarına ve imkansızlıklara rağmen görevlerini yapan, devletine bağlı Türk askerleri ve sivilleri ile omuz omuza hainleri alt eden Ankara'daki Polis Özel Harekat taarruz timi BÖRÜ'nün öyküsüdür.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin en karanlık anlarından birinde onlar korkmadı, savaştı.

Filmde, Polis Özel Harekat biriminin en seçkin savaş timi olan Börü'nün 15 Temmuz gecesi yaşadıkları anlatılıyor. Ekip, en elit askerlerin bir araya gelmesi ile oluşmuştur ve altından kalkamayacakları bir görev yoktur. Vatan aşkı ile tutuşan bu yalnız kahramanlar, 15 Temmuz gecesi merkezleri olan Özel Harekat Daire Başkanlığı bombalandıktan sonra kabus dolu bir gece yaşayacaklardır. Bu gece boyunca mücadele etmeyi seçen; yaralarına, acılarına ve imkansızlıklara rağmen görevlerini yapan Börü, tarihin akışını değiştirecek kahramanlıklara imza atacaktır.

BÖRÜ FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR
  Saçınızın dökülmesine neden olan 10 hata
Saçınızın dökülmesine neden olan 10 hata