A24.com.tr » dizi haber » Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm izle son bölüm tekrarı atv | Bir Zamanlar Çukurova 23 bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm izle son bölüm tekrarı atv | Bir Zamanlar Çukurova 23 bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm izle son bölüm tekrarı atv | Bir Zamanlar Çukurova 23 bölüm fragmanı

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 21. bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Peki dizininin 22. bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm tekrarı nereden izlenir?

ATV'de perşembe günleri yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, 21 Şubat 2019 tarihinde 21. bölümüyle ekrandaydı. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölümü merak konusu oldu. Peki Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 21. son bölüm tekrarı nereden izlenir? İşte ayrıntılar...

Son bölümde yaşananlar izleyicileri yine ekran başında soluksuz bıraktı.

Konakta kriz çıkıyor!

Çukurova, nefret ve sevgi arasında mekik dokuyor. Duyulan nefretler sevgiye, sevgi de nefrete mi dönüşüyor?

Hünkar’ın ömrü boyunca ayağına taş değmesin diye uğraştığı oğlu Demir Yaman, eşyalarını toplayıp konağı terk eder. Bu acı haber karşısında yıkılan Hünkar’ın tabii ki bir planı vardır.

Müjgan, saf ve koşulsuz bir sevgiyle yaklaştığı Yılmaz’ın zalim yüzünü görür. Kendiyle ilgili gerçeklerle ilk defa yüzleşen Yılmaz ise Müjgan için yüzük alır.

Demir; doğduğu, büyüdüğü ve bu yaşa kadar hiç ayrılmadığı konaktan yıllar sonra Züleyha, oğlu Adnan ve mürebbiye Nimet ile birlikte gider. Sonunda yakasını Hünkar’dan sıyırdığını düşünen Züleyha, bu fırsatı değerlendirir ve ipleri eline alır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 21. SON BÖLÜM TEKRARI İZLE (TIKLAYINIZ)

Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 22. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

YORUMLAR
  Giza Piramidi'nin sırrı çözüldü
Giza Piramidi'nin sırrı çözüldü