A24.com.tr » dizi haber » Ateşböceği 8. bölüm fragmanı yayınlandı, yeni bölümle neler olacak

Ateşböceği 8. bölüm fragmanı yayınlandı, yeni bölümle neler olacak

Ateşböceği 8. bölüm fragmanı yayınlandı, yeni bölümle neler olacak

Star TV'de yayın hayatına devam eden Ateşböceği, 8. bölümüyle izleyecinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni bölümden önce yayınlanan 8. bölüm fragmanında neler yaşandı. İşte detaylar...

Ateşböceği 7. Bölüm izleyici ile buluştu. Ateşböceği 8. Bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’nin sevilen dizilerinden biri olan Ateşböceği her hafta Perşembe günü saat 20.00’da ekranlara geliyor. Başrollerini Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir’in paylaştığı dizinin her bölümü sevenleri tarafından heyecanla takip ediliyor. Son bölümde Barış Aslı’nın hayatına sızdıkça, Aslı’nın geçmişten gelen korkuları birer birer su yüzüne çıkmaya başladı. Teo’nun izini takip ederek çıktıkları yolculuk ise, hem kendilerini, hem de ilişkilerini sorgulamalarına neden oldu. Barış’ın gizlediği her şeyi Aslı’nın ne zaman öğreneceği ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Aslı ve Barış’ın imkansız gibi görünen aşkı hızla artmaya devam ediyor. Ateşböceği 8. Bölüm fragmanı ve Ateşböceği 7. Bölüm izleme linki haberimizde sizlerle.

Ateşböceği 7. Son bölüm izleyici ile buluştu. Ateşböceği 8. Bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamlarının sevilen dizi haline gelen Ateşböceği yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. Yakın bir zamanda yayın hayatında başlayan dizinin şimdiden sıkı bir takipçi kitlesi oluştu. Başrollerini Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı yer alıyor. Son bölümde Barış Aslı’nın hayatına sızdıkça, Aslı’nın geçmişten gelen korkuları birer birer su yüzüne çıkmaya başladı. Teo’nun izini takip ederek çıktıkları yolculuk ise, hem kendilerini, hem de ilişkilerini sorgulamalarına neden oldu. Nilay Deniz’in canlandırdığı Aslı karakteri ve Seçkin Özdemir’in canlandırdığı Barış karakterinin arasında olanlar merakla takip ediliyor. Ateşböceği 8. Bölüm fragmanı ve Ateşböceği7. Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle. 

 

YORUMLAR
  Bodrum Masalı sevenlerini üzerek veda etti...
Bodrum Masalı sevenlerini üzerek veda etti...