A24.com.tr » magazin » Yıldız Tilbe'den Kudüs tepkisi: "Yolları cehenneme kadar açık"

Yıldız Tilbe'den Kudüs tepkisi: "Yolları cehenneme kadar açık"

Yıldız Tilbe'den Kudüs tepkisi: "Yolları cehenneme kadar açık"

Kudüs üzerinde oynanan yeni oyuna ünlüler dünyasından da tepkiler geliyor. ABD'ye tepki gösteren Yıldız Tilbe sosyal medya mesajında İsrail yönetimine öfke kustu.

Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak kabul ettirme girişimlerine ünlüler dünyası da sesiz kalmadı. Sosyal medya üzerinden belki de en sert mesajı paylaşan Yıldız Tilbe, "Yolları cehenneme kadar açık olsun" dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, İslam dünyasından gelen tüm tepkilere karşın Kudüs'ü İsrail'in resmi başkenti olarak tanıdı ve Tel Aviv'deki ABD Büyükelçiliği'nin Kudüs'e taşınacağını açıkladı. İslam dünyasından tepkilerde ardı ardına geldi. Hem Yıldız Tilbe hem de İbrahim Tatlıses tepkilerini sosyal medyadan gösterdi.

"YOLLARI CEHENNEME KADAR AÇIK"

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. Kudüs konusunda Allah'ın dediği olur, olmuştur ve olacaktır. Kudüs de yeryüzü de içindekilerle beraber Allah'ındır. Kur'an ve ayetler kıyamete kadar olacakları söylemiş, içinde bunlarda var. Yolları Cehenneme kadar açık, oradan sonrası yok" ifadelerini kullandı.
 

,

Otomobile son hız çarpan geyik!

YORUMLAR
  12 Eylül darbesinde 37. Yıl!
12 Eylül darbesinde 37. Yıl!

İlginizi çekebilecek diğer haberler