A24.com.tr » magazin » Yıldız Tilbe Jet Sosyete'de konuk oyuncu oldu

Yıldız Tilbe Jet Sosyete'de konuk oyuncu oldu

Yıldız Tilbe Jet Sosyete'de konuk oyuncu oldu

O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeliğinden ayrılan Yıldız Tilbe oyunculuğa soyundu. İşte ünlü şarkıcının oynadığı dizi ve rolü...

TV8'deki O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezonu öncesi jüri üyeliğini bırakan Yıldız Tilbe, ekranlara diziyle dönerek sevenlerini şaşırttı.

Çarşamba günleri ekrana gelen Jet Sosyete'nin yeni sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Fragmanda izleyiciler büyük bir sürprizle karşılaştı.

Yeni bölümde ünlü sanatçı Yıldız Tilbe diziye konuk oyuncu olarak katılıyor.

Gizem (Gülse Birsel) ile Yıldız Tilbe arasındaki diyaloglar ise kahkahaya boğacağa benziyor.

İşte yeni bölüm fragmanı...

JET SOSYETE KONUSU

Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır.

Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir. 

YORUMLAR
  Bitcoin nedir? Nasıl alınır? Blockchain nedir?
Bitcoin nedir? Nasıl alınır? Blockchain nedir?