A24.com.tr » teknoloji » Yeni WhatsApp güncellemesi iPhone'a geldi

Yeni WhatsApp güncellemesi iPhone'a geldi

Yeni WhatsApp güncellemesi iPhone'a geldi

WhatsApp uygulama güncellemelerini sunmadan önce bölgesel olarak birçok farklı özelliği test ediyor. Bu test edilen önemli özellikler de kullanıcılara sunuluyor.

WhatsApp birçok özelliği kullanıcılarına sunmadan bölgesel olarak testler gerçekleştiriyor. Bugün ise yeni özelliklerini tüm iPhone kullanıcılarına gelen güncelleme ile sundu. Önemli özellikler artık iPhone kullanıcıları için kullanımda.

En önemli değişiklik sesli mesajların, direkt olarak bildirim çubuğu üzerinden oynatılabilmesi oldu. Kullanıcılar artık bildirim çubuğundan, mesajlara girmeden sesli mesajları dinleyebilecek. Ayrıca, kameradaki yazı tipi stillerini de T simgesine dokunarak değiştirilebilecek.

iOS için WhatsApp’ın yeni güncellemesi, kullanıcıların sohbetlerinde medyayı hızla düzenlemelerine ve geri göndermelerine de olanak sağlıyor. Memoji özelliği için de güzel bir haber geldi. Artık iPhone’unuzda oluşturduğunuz Memoji’leri mesajlaşma sırasında, emoji klavyesinden çıkartma olarak gönderebileceksiniz.

Yukarıda belirtilen tüm bu değişikliklerden yararlanmak için WhatsApp uygulamanızın sürümünün 2.19.100‘e güncellendiğini kontrol etmenizi öneririz. Android tarafında da kısa süre içerisinde yeni bir güncellemenin dağıtılması bekleniyor.

Ama yine de WhatsApp güncellemeleri ile gelen özelliklerin kullanıcıları tatmin etmediğini de belirtmekte fayda var. Birçok kullanıcı WhatsApp tarafında inovatif özellik beklentisi içerisine girmeye devam ediyor.

YORUMLAR
  Evlerini terk etmeyerek büyük sorunlara yol açan inatçı ev sahipleri!
Evlerini terk etmeyerek büyük sorunlara yol açan inatçı ev sahipleri!