A24.com.tr » medya » Yemekteyiz Ebru Eğinlioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi nedir?

Yemekteyiz Ebru Eğinlioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi nedir?

Yemekteyiz Ebru Eğinlioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi nedir?

TV 8'de yayınanlan Seda Sayan'ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasında 9-13 Eylül tarihleri arasında yarışan Ebru Eğinlioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi nedir?

TV 8 ekranlarında gündüz kuşağının reyting rekortmeni olan program Yemekteyiz'in 9-13 Eylül tarihleri arasındaki yarışmacılarından Ebru Eğinoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelirken, izleyiciler tarafından da merak edilmeye başlandı. Peki merak edilen Yemekteyiz Ebru Eğinlioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi nedir?

YEMEKTEYİZ YARIŞMACISI EBRU EĞİNLİOĞLU'NUN İNSTAGRAM ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

EBRU EĞİNLİOĞLU KİMDİR?

İstanbul' da doğan Ebru Eğinlioğlu Özel Işık Lisesi, Nişantaşı Kız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü' nde eğitim aldı. Televizyon kariyerine, 1998 de Kuşdili Eğitim Merkezi' nde etkin ve güzel konuşma dersleri alarak başladı. O dönem, TRT' nin önemli spiker ve sunucularının deneyimlerinden faydalandı. Bu isimlerden bazıları; Tuna Huş, Orhan Ertanhan, Melek Dener ve Bengül Erdamar' dı. Ayrıca önemli iletişim, ses nefes eğitmeni Gökhan İçöz' den de, diyafram, ses ve nefesi etkili ve doğru konuşma hakkında özel eğitimler aldıktan sonra HBB TV' u genel koordinatörü Bülent Öztürkmen' in yönlendirmesiyle haber spikeri oldu. Daha sonra Korkmaz Yiğit dönemi Kanal6 Tv' un da, çok önemli habercilerle birlikte çalıştı. Sabah haberlerini ve gün içi ara haber bültenlerini sundu. Bir sonraki dönemde, yine Kanal6 Tv' un da, hafta sonu ana haber bültenlerini sundu. Kanal6 Tv' nun Dinç Bilgin döneminde ise ATV grubunda, 'Gece Habercisi' isimli haber programının ve bülteninin sunuculuğunu yaptı. Expochannel Tv' nun kurulmasıyla birlikte, kanalın ana haber bültenlerini sundu. 2003 yılında ana haber spikerliğini bırakarak, kanal bünyesinde, sırasıyla İş Geliştirme Direktörlüğü, Tanıtım Müdürlüğü, Program Koordinatörlüğü ve son olarak da Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulundu ve halen bu görevde bulunmaktadır. Expochannel Tv için hazırladığı çeşitli programlardan, 'İşte Kadın' isimli programı, Avrupa Birliği Kadın Girişimcileri destekleme projesi kapsamında, teşekkür plaketi ile ödüllendirilmiştir. Expochannel Tv' nun kurulmasıyla birlikte, kanalın ana haber bültenlerini sundu. 2003 yılında ana haber spikerliğini bırakarak, kanal bünyesinde, sırasıyla İş Geliştirme Direktörlüğü, Tanıtım Müdürlüğü, Program Koordinatörlüğü ve son olarak da Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulundu . ve halen bu görevde bulunmaktadır. Expochannel Tv için hazırladığı çeşitli programlardan, 'İşte Kadın' isimli programı, Avrupa Birliği Kadın Girişimcileri destekleme projesi kapsamında,teşekkür plaketi ile ödüllendirilmiştir. JCT JEWELLERY CHANNEL TURKEY isimli bir televizyon kanalının kuruluşunda Yönetim Kurulu üyesi olarak yer aldı. Tercüman gazetesi'nde köşe yazarlığı yaptı. Şimdi hali hazırda, sahibi olduğu Haber2e.com isimli internet sitesinde köşe yazıyor ve ses getiren özel röportajlar hazırlıyor.

YORUMLAR
  Ünlü isimlerin yıllar içerisinde ettikleri ve hafızalara kazınan talihsiz sözler!
Ünlü isimlerin yıllar içerisinde ettikleri ve hafızalara kazınan talihsiz sözler!