A24.com.tr » medya » Yazılı basında Bendevi Palandöken birinciliği Rıfat Hisarcıklıoğlu'na kaptırdı

Yazılı basında Bendevi Palandöken birinciliği Rıfat Hisarcıklıoğlu'na kaptırdı

Yazılı basında Bendevi Palandöken birinciliği Rıfat Hisarcıklıoğlu'na kaptırdı

Medya Takip Merkezi tarafından her hafta düzenli olarak yapılan medya araştırmasına göre, geçen haftanın en çok konuşulan federasyon başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu oldu.

Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından 30 Eylül - 6 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılan araştırmaya göre; yazılı basında en çok konuşulan STK başkanları belli oldu.

Geçen hafta en çok konuşulan isim TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıkoğlu oldu. Hisarcıklıoğlu'nun adı 234 adet haberde geçti. Ticaret ve bilgi üzerine yaptığı açıklamalarla oldukça dikkat çeken isim, bu hafta en çok konuşulan federasyon başkanı oldu.

İkinci sırada 196 haberle Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken var. Birinciliği bu hafta Hisarcıklıoğlu'na kaptıran Bendevi Palandöken'in haftaya nasıl bir çıkış göstereceği merak ediliyor.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay (156 Haber), Türkiye İhracatçılar Meclis Başkanı İsmail Gülle (118 Haber), Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar (91 haber) ile en çok konuşulan isimler arasına girdi.

YORUMLAR
  Sıcak havalarda hararet gideren 8 besin
Sıcak havalarda hararet gideren 8 besin