A24.com.tr » ajanda » Yasak Elma 62 bölüm izle | yasak elma son bölüm full izle | Yasak Elma 63 bölüm fragmanı

Yasak Elma 62 bölüm izle | yasak elma son bölüm full izle | Yasak Elma 63 bölüm fragmanı

Yasak Elma 62 bölüm izle | yasak elma son bölüm full izle | Yasak Elma 63 bölüm fragmanı

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma, 23 Aralık akşamı 62. bölümle ekrana geldi. Yasak Elma son bölüm ve 63. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Her hafta pazartesi günü Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin 62. bölümü dün akşam yayınlandı. Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece gibi ünlü oyuncuların paylaştığı dizi izleyicilerin büyük ilgisini gördü. Diziyi izleyemenler ise son bölümde neler yaşandığını merak ediyor. Ayrıca dizinin yeni bölüm fragmanı da aranıyor.

İşte Yasak Elma 62. bölüm tekrarı ve 63. bölüm fragmanıyla ilgili ayrıntılar...

YASAK ELMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Son bölümde, Yıldız'ın Halit'in hayatını kurtarmak için Nadir'e fotoğrafı vermesinin ardından yalıda kıyamet kopar. Halit için bunu yapanı bulmak hiç zor değildir, tek şüpheli Ender'dir. Ender bir kumpasa kurban gittiğini anladığında, oklarını Yıldız'a çevirir. Ender ve Yıldız birbirine düşmüşken, Şahika gizliden hedefine doğru yürüyordur.

Yıldız ve Ender, birlik olup Şahika'yı göndermeye çalışırken Şahika da boş durmaz. Halit, Nadir'in hamleleri karşısında sessiz kalmamaya kararlıdır. Sonunda Nadir'le ilgili eline büyük bir koz geçer ancak Nadir, Halit'in ummadığı birinden yardım alacaktır.

YASAK ELMA 62. BÖLÜM TEKRARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YASAK ELMA 63. BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma dizisinin 30 Aralık tarihinde yayınlanacak yeni bölüm fragmanı da çıktı. İşte ayrıntılar...

YORUMLAR
  Kadir İnanır ile özdeşleşen bir olgu: Kadirzm ne demek?
Kadir İnanır ile özdeşleşen bir olgu: Kadirzm ne demek?