A24.com.tr » medya » Vuslat son bölüm izle TRT1 5. bölüm tekrarı full hd dizi

Vuslat son bölüm izle TRT1 5. bölüm tekrarı full hd dizi

Vuslat son bölüm izle TRT1 5. bölüm tekrarı full hd dizi

TRT1'de yayınlanan Vuslat dizisi dün akşam 5. bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Diziyi kaçıranlar son bölüm tekrarını yeniden izlemek için internete koştu. İşte TRT1 Vuslat son bölüm tekrarı...

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE - TRT1 ekranlarında başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Nurhan Özenen, Ümit Kantarcılar gibi ünlü oyuncuların paylaştığı Vuslat dizisi 4 Şubat Pazartesi akşamı 5. bölümüyle erkandaydı.

Peki Vuslat dizisinin 5. bölümünde neler oldu? Vuslat son bölüm tekrarı nereden izlenir? İşte ayrıntılar... 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Son bölümde Nehir, Feride'ye bilenmeye devam etti. Fırat'ın gizli görevi ise Aziz ve Kerem'i tekrar karşıya getirdi. Öte yandan Yalçın ise Aziz'in peşine düştü.

Feride’yi kurtaran Aziz ve diğerlerinin yolu Salih Baba’nın dükkânına düşer. Faik, yeni eve alışmayı reddetmektedir. Kerem, Fırat’ı tehlikeli bir durumun içine atar. Feride tüm bildiklerini Yalçın’a anlatır. Yalçın, Aziz’i yakalamak için elinden geleni yapar. Nehir, Feride’ye bilenmeye devam eder. Fırat’ın gizli görevi Aziz ve Kerem’i tekrar karşı karşıya getirir. Mahalleli, Faik’e unutamayacağı bir iyilik yapar. Salih Baba, geçmişin ve bugünün gizemlerini hâlâ saklı tutar.

YORUMLAR
  19 Yaşındaki Angelina Holloway'in tüm sevenlerini kahreden kazası
19 Yaşındaki Angelina Holloway'in tüm sevenlerini kahreden kazası