A24.com.tr » dizi haber » Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Vatanım Sensin 48. bölüm fragmanı

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Vatanım Sensin 48. bölüm fragmanı

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Vatanım Sensin 48. bölüm fragmanı

Kanal D'nin sevilen dönem dizisi Vatanım Sensin 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Cevdet ve Leon karşı karşıya gelir ve Cevdet gerçekte Ankara için çalıştığını itiraf eder.

Vatanım Sensin 48. bölüm fragman yayında. Kanal D'de her Perşembe akşamı ekrana gelen Vatanım Sensin yeni bölümde Cevdet asıl kimliğini itiraf ediyor.

Vatanım Sensin 48. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Mehmet Akif Ersoy İzmir’e geliyor; Milli Mücadele için büyük emek veriliyor. İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları ve yeni bölüm özeti…

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI İZLE

Kendisini yeniden Yunan Ordusu’na kabul ettiren Cevdet, Leon engeline takılır. Zira Leon, Cevdet’in kuvvacı olduğunu anlamıştır. Babası Vasili’nin ölümünden Cevdet’i sorumlu tutan Leon, silahını çeker. Leon’un, Cevdet hakkındaki düşünceleri büyük bir ikileme düşmesine sebep olur.

Hilal ise Yunan Kumandanı Filippos ile karşı karşıya gelir. İzmir’deki direniş, giderek büyür ve Milli Mücadele için yeni umutlar doğar. Öte yandan Mehmet Akif Ersoy, İzmir’e gelir. Cevdet ile gizli buluşmaları sırasında her ikisi de gerçek vazifelerini itiraf ederler.

YORUMLAR
  Vahşi yaşamın gülümseten yüzü
Vahşi yaşamın gülümseten yüzü

İlginizi çekebilecek diğer haberler