A24.com.tr » ajanda » TRABZON'DA 2.LİVA KAR FESTİVALİ

TRABZON'DA 2.LİVA KAR FESTİVALİ

TRABZON'DA 2.LİVA KAR FESTİVALİ

Trabzon Akçaabat’ta Acısu Mahallesi, Balıklı Yaylası, Hıdırnebi bağlantı yolu Liva Düzlük mevkiinde ikincisi düzenlenecek olan Liva Kar Festivali hazırlıkları tamamlandı.

Liva Kar Festivali Düzenleme Kurulu Başkanı Recep Durmuş tarafından yapılan açıklamada; “2-3 Mart 2024 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz “Liva Kar Festivali-2” hazırlıklarını tamamlamış bulunmaktayız. Liva Kar Festivali etkinliklerimiz ile ilgili bizlere destek veren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza, Ortahisar Belediye Başkanlığımıza, Akçaabat Belediye Başkanlığımıza ve mülki idari amirlerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlere destek veren sponsorlarımız Taomüzik, Gedikli Motor Bisiklet, Fanus, Kahvaltı Dünyası, Ernil Yapı Malzemeleri, Ak Aoto, Öztürkler İnşaat, Süsler Pen, HTM Jeneratör, Traoff, Acısu Mahallesi Kalkındırma ve Kültür Derneği, Hastemis Karoser ile, etkinliğimizin duyurulması aşamasında destek veren Sürmene Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Mağazasına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Liva Kar Festivali Düzenleme Kurulu Başkanı Recep Durmuş; “Liva 2. Kar Festivalimiz ile ilgili kamp çadır kurmak isteyenler, kendilerine ayrılan yerde 02 Mart 2024 Cumartesi günü akşam hazırlıklarını tamamlamaları gerekmektedir. Festivalimizde havai fişek gösterisi yapılacak, kamp çadırları kurulacak, kar motorları ile turlar düzenlenecek, horon etkinlikleri yapılacak ve sanatçılarımız tarafından canlı performansları ile müzik şölenleri düzenlenecektir. Festival ile ilgili bilgi almak isteyenler +90 532 606 97 61 numaralı telefon veya whatshaptan bizimle iletişime geçebilirler. Festivalimize çok yoğun bir ilgi bulunmaktadır. Festivalimizde yöresel sanatçılarımız Emre Demir, Aslan Bülbül, Onur Demir, Özer&Yılmaz, Samet Piyaleoğlu, Selim Seyis, Ümit Bayraktar, Sıla Kurt, Elif Köse, Tolga&Cantekin ve Dj Cemo sahne alacak ve bir çok sürpriz etkinlik de yer alacaktır. Trabzon Akçaabat Acısu Mahallesi, Balıklı Yaylası, Hıdırnebi bağlantı yolu Liva Düzlük mevkiinde her yıl büyüyen ve bu sene ikincisi düzenlenecek olan Liva Kar Festivalimize tüm hemşehrilerimizi ve misafirlerimizi bekliyoruz” dedi.

Etkinlik ile ilgili İletişim-Bilgi; +90 532 606 97 61 Tel-Whatshap,

 

YORUMLAR
  Sıla'nın 9 ayda yaşadığı akıl almaz değişim
Sıla'nın 9 ayda yaşadığı akıl almaz değişim