A24.com.tr » ajanda » Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali kapılarını ziyaretçilerine açtı

Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali kapılarını ziyaretçilerine açtı

Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali kapılarını ziyaretçilerine açtı

20'nci yaşını kutlayan Tohum Otizm Vakfı, gelenekselleşen ve büyük ilgi gören Yılbaşı Alışveriş Festivali'nin kapılarını 5-6 Aralık tarihlerinde Divan Kuruçeşme'de açtı.

Birbirinden özel etkinliklerin yer aldığı Festival'de; ziyaretçiler yeni yıl öncesi sevdikleri için seçkin markalardan hediyeler alırken, otizmli çocukların eğitimlerine de katkıda bulunuyor. 

Tohum Otizm Vakfı, gelenekselleşen ve büyük ilgi gören Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali, 5-6 Aralık'ta Divan Kuruçeşme'de ziyaretçileri ile buluşuyor.  

Tohum Otizm Vakfı'nın otizmli bireylerin yararına yaptığı çalışmaları desteklemek, tanıtmak, farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla gerçekleştirdiği Festival'de, ziyaretçiler yeni yıl öncesi sevdikleri için hediyeler alırken, aynı zamanda otizmli çocukların eğitimlerine katkıda bulunuyor. 

Bugüne kadar 36 bin kişinin ziyaret ettiği ve 1000'i aşkın firmanın katılım sağladığı Alışveriş Festivali Vakfın 20. yılına özel etkinlikler ve festivale özel tasarım ürünler ile ziyaretçilerini karşılıyor.  

100'ü aşkın seçkin marka Festival'de buluşuyor 
Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali'nde bu yıl yine birçok tanınmış marka sosyal sorumluluk bilinci ile yerini alıyor. Festival; takı, giyim, dekorasyon, ev tekstil ürünleri, mücevher, kozmetik, aksesuar ve teknoloji gibi çeşitli alanlarda 100'ü aşkın seçkin ve özel markanın ürünlerini 2 gün boyunca ziyaretçiler ile buluşturuyor. Festival'e bu sene 4 bin ziyaretçinin katılması bekleniyor. 

Etkinlik giriş ücreti ve katılımcı firmalardan sağlanan gelirin tamamı Tohum Otizm Vakfı'nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarılıyor. 5 - 6 Aralık tarihinde, 10.00-20.00 saatleri arasında ziyarete açık olan Festival'de ziyaretçileri birbirinden özel sürprizler bekliyor. 

20. yıla özel 20 hediye  
Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali'ne katılan ziyaretçiler için hazırlanan özel sürprizlerden biri de 20. yıla özel 20 hediye çekilişi olacak. İş dünyasından duyarlı kişi ve kurumların, çağdaş sanatçılar ve seçkin markaların Tohum Otizm Vakfı'na bağışladığı birbirinden özel hediyeler çekilişe katılan şanslı ziyaretçilerin olacak. 

Özel tasarım yılbaşı sepetleri sürprizlerle dolu 
Alışveriş Festivali'nde, Tohum Otizm Vakfı kurucularının yanı sıra iş, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri tarafından hazırlanan birbirinden özel, sürprizler ile dolu özenerek hazırlanmış yılbaşı hediye sepetleri otizmli çocuklar yararına bağışa dönüşüyor. 

Tohum Otizm Vakfı 20. yılını özel etkinlikler ile kutluyor 
Girişimci ve iş insanı Gamze Cizreli Festival'de ziyaretçiler ile buluşuyor. Cizreli, ilham veren girişimcilik hikâyesini anlattığı ‘'Ateşle Oynayanlar'' kitabı ile ilgili bir söyleşi ve imza günü gerçekleştiriyor. Cizreli, etkinlik kapsamında gerçekleştirdiği kitap satışından elde edilen tüm geliri otizmli çocukların eğitim bursuna aktarılması için bağışlıyor. 

Festival kapsamında ziyaretçilerin yer alabileceği özel dergi kapağı fotoğraf çekimi de gerçekleşiyor. Etkinlikten elde edilecek gelir otizmli çocukların eğitimine katkı sağlayacak. Dergi kapağı çekimine katılan misafirler unutulmaz fotoğraflar çektirirken, bu özel anlar ölümsüz bir hatıra olarak hafızalara kazınacak. 

20. yıla özel ürünler 
Festivalde, Tohum Otizm Vakfı Kurucuları arasında yer alan ve Vakfın çalışmalarına kurulduğu günden itibaren önemli katkılar sağlayan duyarlı insan ve değerli sanatçı Sara Rodrik'in fotoğrafları Güral Porselen desteği ile otizmli çocukların eğitimine dönüşüyor. Tohum Otizm Vakfı 20. Yıl Alışveriş Festivali'ne özel hazırlanan; Sara Rodrik'in fotoğraflarını taşıyan Güral Porselen fincan ve tabak setleri, festivalde ziyaretçiler ile buluşuyor.  

Tasarımcı Duygu Şahin'in Tohum Otizm Vakfı öğrencisi Mustafa Birdal'ın desenlerini yorumladığı, ATT Tekstil tarafından kumaşları özel olarak hazırlanan ve Siren Ertan'ın tasarımını yaptığı yağmurlukları ise ziyaretçiler, Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali'nde alabilecek. 

Tüm bu özel ürünlerin satışından elde edilecek gelir otizmli çocukların eğitimine destek sağlayacak.

Tohum Otizm Vakfı 20. yılında yarattığı faydaya ortak olmaya çağırıyor 
20 yılda gerek özel eğitim okulu çatısı altında gerekse yurt çapında yaptığı projeler ile 802.059 otizmli çocuğun ve ailesinin hayatına dokunan Vakıf, herkesi 5-6 Aralık'ta Divan Kuruçeşme'de gerçekleşen Yılbaşı Alışveriş Festivali'ne katılarak otizmli çocukların eğitimine destek olmaya davet ediyor.  

Bu yıl Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali'ne Maximiles Black ve Tüpraş co-sponsor, Shell Türkiye ve Otokar destek sponsoru olarak katkı veriyor.

YORUMLAR
  67. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı kapılarını açtı...
67. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı kapılarını açtı...