A24.com.tr » medya » Thanos'un sizi öldürüp öldürmediğini öğrenebilirsiniz (site - adres)

Thanos'un sizi öldürüp öldürmediğini öğrenebilirsiniz (site - adres)

Thanos'un sizi öldürüp öldürmediğini öğrenebilirsiniz (site - adres)

Kurulan eğlenceli bir site sayesinde İnfinity War'ın baş kötüsü Thanos'un sizi öldürdüğünü mü yoksa hayatınızı bağışladığını mı öğrenebilirsiniz.

Marvel sinematik evrenini sevenler haberimize... Yazının devamı Avengers: Sonsuzluk Savaşı adına spoiler içermektedir. Eğer filmi izlemediyseniz yazıyı okuyup okumamak sizin kararınız.

Avengers: İnfinity War'ın baş kötüsü Thanos filmin sonunda emellerien ulaşıyor ve bütün evrendeki yaşamın yarısını öldürüyordu. Yapılan bir siteye girerek sizin de öldürülenler arasında mı yoksa hayatta kalanlar arasında mı olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Hemen http://www.didthanoskill.me/ adresine tıklayarak siteye girebilirsiniz. Sitenin hemen ortasında yazan yazıya göre kaderinizin nasıl çizildiğini öğrenmiş olacaksınız.

Eğer "You were spared by Thanos." yazısıyla karşılaşırsanız bunun anlamı kurtulduğunuzdur. Yani Thanos sizin yaşamınızı bağışlamış.

Fakat eğer bu yazıyla karşılaşırsanız anlayın ki sizde evrendeki ölen yarıdan birisiniz. Eğer bir nebze mutluluk olacaksa Thanos tarafından öldürülmenizin sebebi evrenin iyiliği için olduğu belirtilmiş..:)

 

 

YORUMLAR
  Saçınızın dökülmesine neden olan 10 hata
Saçınızın dökülmesine neden olan 10 hata