A24.com.tr » politika » Temel Karamollaoğlu'na pasaport şoku!

Temel Karamollaoğlu'na pasaport şoku!

Temel Karamollaoğlu'na pasaport şoku!

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, adının terörle iltisaklı isimler arasına eklendiği için pasaportunun iptal edildiğini söyledi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, pasaportunun iptal edildiğini açıkladı.

Halk TV'de programa katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bir süre önce yurt dışında çıkmak için pasaportunu yenilemek üzere nüfus müdürlüğüne gittiğini ancak kendisine pasaport verilmediğini, gerekçe olarak isminin terörle iltisaklı isimler arasında göründüğünün söylendiğini açıkladı.

"SİZİN İSMİNİZİN KARŞISINA TERÖR YAZMIŞLAR"

Karamollaoğlu, "Seçimlerden sonra pasaportumu değiştirmek için nüfus müdürlüğüne gittim. Nüfus müdürü sıkıldı, falan dedi. 'Efendim biz size pasaport veremeyiz' dedi. Niye veremezsiniz dedim. 'Sizin isminizin karşısına terör yazmışlar' dedi." ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR
  • Bu içeriğe 1 yorum yapıldı.
  • memo60 2019-06-12 16:26:33

    Bir yalan daha Nufus Müd. sen Diplomatik pasaportu alamasın iç işl. Bak. onayı gerekir. aynı gün nasıl alacaksın oradaki memur sizinle dalga geçmiş olabilir oysaki 6 Nisanda başvurup12 nisanda nasıl aldınız mahkeme kararı olmadan nüfus bilgilerinize nasıl kısıtlama konacak Ben bile köyü olarak ina

  Düzenli tüketildiğinde boy uzamasını sağlayacak besinler
Düzenli tüketildiğinde boy uzamasını sağlayacak besinler