A24.com.tr » yaşam » TEM'de TIR yandı! İtfaiye güçlükle söndürdü!

TEM'de TIR yandı! İtfaiye güçlükle söndürdü!

TEM'de TIR yandı! İtfaiye güçlükle söndürdü!

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde TEM Otoyolu'nda nedeni belirlenemeyen sebepteden dolayı bir TIR'da yangın çıktı. TIR kullanılmaz duruma gelirken, Hadımköy istikametinde trafik yoğunluğu oluştu.

İstanbul, Büyükçekmece'de TEM Otoyolu'nda park halindeki kumaş yüklü kamyonda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alevlerin yükseldiği ve otluk alana da sıçrayan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

Yangın, saat 17.00 sıralarında Büyükçekmece TEM otoyolu Ankara istikametinde sürücüsünün emniyet şeridine park ettiği kamyonda çıktı. İddiaya göre, sürücü yorulduğu için kamyonu emniyet şeridinde durdurarak dinlenmeye başladı.

YOĞUN TRAFİK OLUŞTU

Birkaç dakikanın ardından kumaş yüklü kamyonun motoru yandı. Yangın bir anda yayıldı ve kumaşlar tutuştu. Alevlerin yükseldiği yangın otluk alana da sirayet etti. Bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken polis, güvenlik önlemi aldı. Yangın nedeniyle Ankara istikametinde trafik yoğunluğu oluştu.

Ekiplerin müdahalesiyle yangın söndürüldü. Yangın sonucu kamyon tamamen yandı. Trafik akışı, tek şeritten kontrolü olarak sağlanıyor. Polisin olaya ilişkin çalışmaları sürüyor.

YORUMLAR
  İşte 2017'nin en iyi 100 futbolcusu
İşte 2017'nin en iyi 100 futbolcusu