A24.com.tr » medya » Televizyon reklamlarında BİM Marketleri atağa geçti

Televizyon reklamlarında BİM Marketleri atağa geçti

Televizyon reklamlarında BİM Marketleri atağa geçti

 Medya Takip Merkezi'nin 23 - 29 Eylül 2019 tarihleri arasında yaptığı araştırmaya göre, reklamlarda en fazla bulunan markalar belirlendi. Faiz indirimleriyle bankalara olan taleplerin artmasıyla rek

Medya Takip Merkezi'nin 16 - 22 Eylül 2019 tarihleri arasında yaptığı araştırmaya göre, reklamlarda en fazla bulunan markalar belirlendi.

Türkiye'de oldukça büyük bir kitleye hitap eden gıda sektörü, reklam sayılarında da kendini belli ediyor. BİM Marketleri bu hafta 933 adet reklamla en çok reklam veren marka ünvanını elinden bulunduruyor.

İstanbul'da yaşanan 5.8'lik deprem felaketinde adeta perişan olan GSM operatörleri imaj tazelemek için uğraşıyor. Vodafone bu hafta 878 adet reklam vererek prestijine zarar gelsin istemiyor.

Faiz indirimleriyle bankalara olan taleplerin artmasıyla reklamlarda üçüncü sırayı alan TEB /Tükiye Ekonomi Bankası, 796 adet reklam vererek kredi ihtiyacı olan halkı kalbinden yakalamanın peşinde.

En fazla süre yayınlanan reklamlarda liderlik 16 bin 269 saniye ile QNB Finansbank'ın oldu. BİM Marketleri 19 bin 61 saniye ekranda kalarak ikinci, Vodafone ise 17 bin 750 saniye boy gösterek üçüncü sırayı kaptı.

YORUMLAR
  Sanatçılardan Adalet Mitingi'ne büyük destek!
Sanatçılardan Adalet Mitingi'ne büyük destek!