A24.com.tr » magazin » Tatil için Bodrum'a gelen Suudi prens, Nusret'i ayağına getirtti

Tatil için Bodrum'a gelen Suudi prens, Nusret'i ayağına getirtti

Tatil için Bodrum'a gelen Suudi prens, Nusret'i ayağına getirtti

Tatil için Bodrum'u tercih eden Suudi Prens El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud, tam anlamıyla para saçtı. Tuzlama hareketiyle ünlenen Nusret'i ayağına getirten prens, 40 bin TL hesap ödedi.

Sosyal adaletsizliğin hat safhada olduğu Suudi Arabistan'da Prens El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud, tatil için Bodrum'u tercih etti. Bodrum'da tam anlamıyla para saçan Suudi prens, 'tuzlama' hareketiyle ünlenen Nuster'i özel uçağıyla ayağına getirterek 'mangal yaktırdı.'

Tatil için Bodrum'a gelen Suudi Prens El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud, dördüncü gününde konakladığı Mandarin Oriantel Hotel'in sahil kısmının yarısını kapattı. Daha önceki günler bisiklete binip yürüyüşler yapan Prens, önceki gün yüzmeyi tercih etti.

OTEL SEFERBER OLDU

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre otelin neredeyse yarı personelinin Abdülaziz el Suud ve ailesiyle ilgilendiği görüldü. Prens, denize girerken ise dört koruması ona eşlik etti. Abdülaziz el Suud, deniz keyfinden sonra beş katlı lüks yatına geçerek dinlendi.

NUSRET'İ BODRUM'A GETİRTTİ

Akşam saatlerinde Prens ailesiyle, Yalıkavak'taki Sait Restaurant'a giderek 40 bin TL hesap ödedi. Abdülaziz el Suud'un salı günü ise İstanbul'dan özel uçakla tuzlama hareketiyle meşhur olan Nusret Gökçe'yi Bodrum'a getirttiği öğrenildi. Prens, Nusr-et Restaurant'tan 20 bin TL hesap ödeyerek çıktı. 

YORUMLAR
  Perseid Meteor Yağmuru izleyenleri büyüledi...
Perseid Meteor Yağmuru izleyenleri büyüledi...