A24.com.tr » survıvor » Survivorda kim elendi 11 haziran pazartesi sms sonuçları

Survivorda kim elendi 11 haziran pazartesi sms sonuçları

Survivorda kim elendi 11 haziran pazartesi sms sonuçları

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Konseyde 3 aday çıkaran Ünlüler takımından bir yarışmacı daha adaya veda etti. Peki elenen kim oldu?

Survivor 2018'de büyük finale az bir süre kala adaya bir yarışmacı daha veda etti.

Ünlüler takımı hafta sonu oynanan 2 dokunulmazlık oyununu da kaybetmişti. Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümde Ünlüler takımından bir isim daha elendi ve Ünlüler'in sayısı 4'e indi.

Survivor'da kim elendi?

Mustafa Kemal, Turabi ve Merve eleme adayları arasındaydı. Survivor'a veda eden isim Mustafa Kemal Kurt oldu.

İLGİLİ HABER Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir nereli kaç yaşında ne iş yapıyor instagram hesabı ne? Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir nereli kaç yaşında ne iş yapıyor instagram hesabı ne?

ACUN'DAN ŞOK SÖZLER

Survivor son bölümde Acun Ilıcalı’da herkesi şoke eden bir açıklama geldi. Ilıcalı “Turabi seninle ilgili konuşmamız lazım. Önemli bir konu var. Çok geçmiş olsun. Metin abinin yaptığı araştırma sonucu durumunun tahminimizden daha büyük bir hasar görmüşsün. Öğrendiğimiz kadarı ile bundan sonra Survivor’da oyun oynama şansın gözükmüyor. Eğer oynarsan şu aşamada sakatlığın kalıcı bir şekle dönüşebilir.” dedi.

Turabi: Ben razıyım bırakmak istemiyorum. Acun abi gözünü seveyim yapma. Beni buradan alırsan ben daha kötü olurum. Yarışırım.

Acun: O durumda değilsin Turabi.

Turabi: Benim acı eşiğim yüksek. Acun abi ben her şeyimi verdim. Çatlak yüzünden beni alma.

Acun: Burada bizim için çok değerli bir yarışmacısın. Uzun bir süre geçirdik. Bu sağlık konusu. Doktorumuz oynayamaz dediği yerde senin orandaki hasar çok ciddi bir duruma dönüşebilirmiş.

Turabi: Ben kabulüm abi yapma.

Acun: Seni şuan elemeyi düşünmüyoruz. Eleme konuşması yapmıyorum. Ama oynama şansın da yok.

Turabi: Ben oynayacağımı ispatlayabilirim.

Acun: Metin abi geldikten sonra bu durumu ispatlayacak. İki gün sonra karar verilecek. Benim verebileceğim bir karar değil. Kararları ben vermiyorum. Yapım ekibi var öyle karar veriyoruz. Metin abiyi bekleyeceğiz. Bir kez daha konuşalım. Bundan sonraki süreç ile ilgili aday gösterilebiliyorsun. Metin abinin raporlarını bekliyoruz. 

YORUMLAR
  Apple'ı Apple yapan adam Steve Jobs 63 yaşında! İşte geçmişten bu güne Steve Jobs
Apple'ı Apple yapan adam Steve Jobs 63 yaşında! İşte geçmişten bu güne Steve Jobs