A24.com.tr » survıvor » Survivor'da kim elendi - 18 Haziran Pazartesi sms sonuçları

Survivor'da kim elendi - 18 Haziran Pazartesi sms sonuçları

Survivor'da kim elendi - 18 Haziran Pazartesi sms sonuçları

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Peki adaya veda eden isim kim oldu? İşte yanıtı...

TV8'de ekrana gelen yarışma programı Survivor, 18 Haziran Pazartesi akşamı 102. bölümle izleyicilerin karşısına çıktı.

Eleme potasında 3 güçlü yarışmacının bulunduğu konseyde kimin adaya veda edeceği merak ediliyordu. İşte tüm ayrıntılar...

Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarını Adem ve Nagihan kazandı. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim.

Survivor'da kim elendi sorusu gerçekleşen eleme gecesiyle birlikte belli oldu. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununda da heyecan oldukça yüksekti. Oynanan dokunulmazlık oyunlarında bireysel olarak yarışan yarışmacılar zorlu anlar yaşadılar.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da bu hafta kritik bir eleme gecesi heyecanı yaşandı. Tamamen bireysele dönen Survivor'da bu hafta yarışmacılar kendilerini koruma altına alabilmek adına savaştılar. Oynanan dokunulmazlık oyunlarında bayanlarda kazanan isim Nagihan oldu ve Nagihan, Sema'nın adını verdi. Erkeklerde ise Adem dokunulmazlığı kazanarak Murat'ın adını vermişti. Ada konseyi kararıyla da Turabi'nin adı eleme adayı olarak çıkmıştı. Sema, Murat ve Turabi arasında adaya veda eden isim Sema oldu.

İLGİLİ HABER Survivor Sema Aydemir kimdir kaç yaşında nereli - Sema'nın oğlu Ali Survivor Sema Aydemir kimdir kaç yaşında nereli - Sema'nın oğlu Ali

TURABİ VE DAMLA HAKKINDA AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamayla Damla'ya müjdeyi verdi. Damla artık oyun alanında yarışabilecek. Ayağındaki problemin çoğunun çözüldüğü belirtildi. Turabi hakkında yaptığı açıklamada ise hala oynama şansının olmadığını belirtti. Doktor Metin Kuş'un arkadaşlarıyla yapacağı toplantının ardından verilecek olan kararla birlikte 2 gün içinde Turabi hakkında karar verilecek. Önemli doktorların vereceği kararın ardından Turabi hakkında kesin karar verilecek.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyunlarının kalitesi ve heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Alp Kırşan'ın sunumuyla bu akşam gerçekleşen ödül oyununda oldukça zorlu bir parkur vardı fakat ödül güzeldi. Ödülü kazanan takım uçakla bir yolculuk yaparak hamburger yiyecekler ve o şehirde alışveriş yapabileceklerdi. Bayanlarda kazanan isim Nagihan oldu ve yanına Hakan'ı aldı. Erkeklerde kazanan isim ise Anıl oldu ve o da yanına Hilmicem'i alarak ödüle gittiler. 

YORUMLAR
  Merakla beklenen ve 2018'de vizyona girecek filmler
Merakla beklenen ve 2018'de vizyona girecek filmler