A24.com.tr » magazin » Survivor Nagihan, şarkıcı Hatice'nin eski eşiyle yakalandı. Nagihan Karadere kimdir?

Survivor Nagihan, şarkıcı Hatice'nin eski eşiyle yakalandı. Nagihan Karadere kimdir?

Survivor Nagihan, şarkıcı Hatice'nin eski eşiyle yakalandı. Nagihan Karadere kimdir?

Survivor Adası'da ünlenen Nagihan Karadere, şarkıcı Hatice'nin eski eşi Ramiz Özbay ile aşk yaşıyor. Sosyal medya hesabından samimi pozlar paylaşan Nagihan ilişkisini ilan etti.

Survivor Nagihan, şarkıcı Hatice'nin eski eşi Ramiz Özbay ile aşk yaşadığını Instagram'dan duyurdu. Zamanında Hatice, Seda Sayan'ın programında eski eşinden şiddet gördüğünü söylemişti.

Survivor'ın hırslı yarışmacılarından Nagihan Karadere, yarışma sırasında kocası tarafından aldatılmış, yarışmadan sonra eşiyle boşanmıştı. Nagihan, şarkıcı Hatice'nin şiddet gördüğü eski eşi Ramiz Özbay ile fotoğraf paylaşarak aşkını ilan etti.

ESKİ EŞİNDEN ALDATILDIĞI İÇİN BOŞANMIŞTI

Nagihan Karadere, Uğur Gökçe'den kendisini aldattığı için boşanmıştı. Uğur Gökçe, boşanmanın ardından Nagihan ile evliyken çekilmiş çıplak fotoğraflarını basına servis etmişti.

HATİCE'YE ŞİDDET UYGULADI İDDİASI

Nagihan'ın şuan birlikte olduğu iş adamı Ramiz Özbay, şarkıcı Hatice'nin eski kocasıydı. Hatice, zamanında Seda Sayan'ın programına çıkıp canlı yayında şiddet gördüğünü söylemişti. 

SURVİVOR NAGİHAN KARADERE KİMDİR? KAÇ YAŞINDA

Nagihan Karadere, son zamanların en çok konuşulan milli sporcularından biri oldu. Survivor'd kendinden emin ve sert tavırlarıyla dikkat çeken atlet Nagihan Karadere, yarışma sonrası değişimiyle görenleri şaşırtıyor. Yarışmanın en hırslı yarışmacılarından biri olan ve ada yaşantısı bittikten sonra da gündeme gelen Nagihan Karadere, zorlu ada şartlarını atlattıktan sonra bakıma girerek saçlarını uzattı ve sarı olan saçlarının rengini daha da açtırdı. Survivor 2016’nın en uzun kalan ve pek çok yarışmacı arasından sıyrılan Nagihan Karadere, yeni haliyle çekilmiş fotoğraflarını sık sık kişisel sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Peki, adadaki görüntüsü ve yeni hali bir araya geldiğinde oldukça farklı gözüken Nagihan Karadere kaç yaşında, Survivor’dan önce neler yapıyordu? İşte, hakkındaki detaylar!

Fenerbahçe’de yetişen Nagihan Karadere, 1 Ocak 1984 ‘te doğdu. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı. Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yer aldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı. 2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Nagihan Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. 7 Şubat 2016 tarihinde Survivor 2016 programında Ünlüler adına yarışan isimler arasında yer alan Nagihan Karadere, Kıbrıs'taki Çeyrek Final'de Beşinci oldu.

YORUMLAR
  67. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı kapılarını açtı...
67. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı kapılarını açtı...