A24.com.tr » survıvor » Survivor Lolita kimdir 2019 (İoulieta Kitrinou) Yunanistan-Türkiye survivor yarışmacılar

Survivor Lolita kimdir 2019 (İoulieta Kitrinou) Yunanistan-Türkiye survivor yarışmacılar

Survivor Lolita kimdir 2019 (İoulieta Kitrinou) Yunanistan-Türkiye survivor yarışmacılar

Survivor Lolita kimdir? Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında bu yıl heyecan fırtınası esiyor. Yunanistan takımının güzellerinden biri olan Lolita fiziğiyle dikkat çekiyor.

  Survivor Lolita kimdir? Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında Yunan takımında çok güçlü isimler yer alırken bu sene hangi takım daha ağır basacak merak konusu. Genel olarak ilk bakışta dengeli bir takım karşılaşması var denilebilir. Yunanistan takımındaki güzel kızlar ise izleyenlerin gözünden kaçmadı.

Survivor 2019 Yunan takımının yarışmacıları iddialı demiştim. Zira içlerinde dövüş sanatlarında uzman yarışmacıların yanı sıra ünlü şarkıcı ve oyuncular yer alıyor. Bu seneki yarışmalarda nefes kesen kareler olacağını düşünüyorum. Şimdi de Türk takımının rakiplerini tanıyalım istersiniz.

Survivor 2019 Lolita (Lolieta Kitronou)
Survivor 2019 Yunanistan Takımı yarışmacısı, Jüliet 100 metre engelli koşucusudur ve bu kategoride bir kez şampiyon olmuştur. Model olarak da tanınan yarışmacı aynı zamanda oyuncu olarak Yunan televizyonlarının sevilen bir isimdir. Türkiye de yaşadığını söyleyen yarışmacı Sakız adalı çok iyi Türkçe biliyor. Tanıtımında Türkçeyi bildiğini söyleyerek bir mesaj iletiyor.

Türkiye de yaşadığını söyleyen Lolieta Kitronou, Türkçeyi de bildiğini söyleyerek bizlerin çok iyi bildiği bir deyimi mesaj olarak Türk halkına ulaştırıyor. Lolieta Kitronou mesajında ” Kaleyi içten fethetmeye geldim” diyerek rakiplerine göz dağı veriyor. ü

Ayrıca İnstagram adresinden bir de yazılı mesaj vererek birlik ve beraberlik vurgusu yapıyor. Mesajında ”Yıllardan beri insan, dil, din, ırk, millet ayrımı yapmadan Türkler ve Yunanlar kardeşlik ve barış içerisinde yaşıyoruz. Bu yarışma vatan-millet sorunu yaratmak için değil eğlence amaçlı yapılıyor. İoulieta’nın bir sürü Türk dostu var ve dostları tarafından çok sevilen bir insan. Bu bir yarışma olduğu için herkes birbiriyle yarışıyor. Ve herkes rakip. Lütfen bu durumu farklı taraflara çekip kin ve nefret ortamı yaratmayalım. Sevgi ve barış ile…” ifadelerini paylaşıyor.
 

 

YORUMLAR
  Game of Thrones'un 8. final sezonu ne zaman başlayacak?
Game of Thrones'un 8. final sezonu ne zaman başlayacak?