A24.com.tr » survıvor » Survivor Damla adadan ayrılıyor mu?

Survivor Damla adadan ayrılıyor mu?

Survivor Damla adadan ayrılıyor mu?

Survivor All Star'ın iddialı yarışmacılarından Damla'nın 101. bölüm fragmanında ayrılık sinyali vermesi sevenlerini üzdü.

Heyecan fırtınası şeklinde devam eden Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Damla'nın gözyaşları damga vurdu. Sakatlığı sonrası eski formunu yakalayamayan Damla, Survivor'a veda edebilir.

Hayranlarını ekrana kilitleyen yarışma programı Survivor 2018'in 101. bölüm fragmanında, yarışmacılardan Gönüllüler takımında olan Damla'nın sakatlığı sonrası açıklamaları programa damga vurdu. Sakatlığından dolayı eleneceği sinyalleri verilen Damla'nın hayranları ise duruma çok üzüldü.

"YARIŞMADAN SAKATLANIP AYRILMAK ZORUNDA KALANLAR OLDU"

Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, "Damla için şu anda çok iyi bir durum göremiyoruz. Survivor'dan sakatlanıp ayrılmak zorunda kalan yarışmacılar da oldu. Sağlıktan daha değerlisi de yok. Asla oyna demeyiz. Sağlınız çok çok daha önemli" diyerek Damla'nın ilerleyen bölümlerde yarışmaya veda edebileceğinin sinyalini verdi.

"BAKTIM OLMUYOR.."

Ada konseyinde Damla ise"Artık iki gün üç gün neyse biraz daha tedavi olup baktım olmuyor..." diyerek gözyaşlarına boğuldu. Damla'nın durumu, bu akşam yayınlanacak bölümde netlik kazanacak. 

YORUMLAR
  Nostradamus'un Bitcoin kehaneti gerçek mi?
Nostradamus'un Bitcoin kehaneti gerçek mi?