A24.com.tr » medya » Survivor Adem ve Sabriye'nin arkadaşlığı bitiyor mu bitti mi?

Survivor Adem ve Sabriye'nin arkadaşlığı bitiyor mu bitti mi?

Survivor Adem ve Sabriye'nin arkadaşlığı bitiyor mu bitti mi?

TV8,5'ta Survivor Forum programına konuk olan eski yarışmacılardan Semih Öztürk'ün ortaya attığı "Survivor Adem ve Sabriye'nin arkadaşlığı bitiyor" iddiası bomba etkisi yarattı.

İşte Survivor Adem ve Sabriye ile ilgili o dedikodukar ve yaşananların perde arkası:

Survivor 2017'de Adem Kılıççı ile Sabriye'nin dostluğu kimilerinin favorisi olurken kimilerini de rahatsız ediyor. TV8,5 ekranlarında Survivor Forum programına konuk olan Semih Öztürk'ten sonra bomba gibi bir iddia geldi.

Öztürk, Survivor 2017'de artık Adem'in Şahika ile yoluna devam edeceğini söyledi. Semih Öztürk ayrıca 'Adem, Sabriye'nin artık kendisine zarar verdiğini fark ettiğini' belirtti.

Öztürk ayrıca Adem'in Şahika'nın yol arkadaşlığını daha çok sevdiğini dile getirdi.

ADEM KILIÇÇI KİMDİR?

Adem Kılıççı, Türk boksör. İstanbul'daki Fenerbahçe Boks Şubesi'nin üyesidir. Antalya'da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası'nda gümüş madalya aldı. Şikago'nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya elde etti. İstanbul'daki Fenerbahçe Boks Şubesi'nin üyesidir.

Antalya'da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası'nda gümüş madalya aldı. Şikago'nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya elde etti.

2008 Yaz Olimpiyatları kapsamında 10 Ağustos günü 69 kiloda ilk turda İngiliz Billy Joe Saunders'a sayıyla yenilerek elendi. İlk raundu 2-0, 2. raundu 6-1 ve 3'üncü raundu da 11-2 geride tamamlayan Kılıççı, müsabakadan da 14-3 yenik ayrıldı. 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda da Türkiye adına ter döktü.

YORUMLAR
  Reuters 2017 yılın en iyi 100 fotoğrafını yayınladı...
Reuters 2017 yılın en iyi 100 fotoğrafını yayınladı...