A24.com.tr » şans oyunları » Süper Loto çekiliş sonuçları 16 Mayıs 2019 Mpi

Süper Loto çekiliş sonuçları 16 Mayıs 2019 Mpi

Süper Loto çekiliş sonuçları 16 Mayıs 2019 Mpi

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu Süper Loto'nun 16 Mayıs 2019 tarihli çekilişinde 6 bilen oldu mu büyük ikramiye nereye isabet etti ikramiye tutarı ne kadar?

Milli Piyango İdaresince (MPİ) her hafta perşembe günleri düzenlenen ve verdiği ikramiye nedeniyle vatandaşlar tarafından sıkça oynanan şans oyunu Süper Loto'nun bu haftaki çekilişi için meraklı bekleyiş sona erdi. Peki büyük ikramiye nereye isabet etti? 6 bilen var mı? İşte 16 Mayıs 2019 tarihli Süper Loto çekilişinin ayrıntıları...

16 MAYIS 2019 SÜPER LOTO SONUÇLARI

16 Mayıs 2019 tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekilişte 6 bilen bir kişi büyük ikramiyeyi aldı.

Süper Loto'nun 604. hafta çekiliş sonuçları şu şekilde:

5, 6, 18, 37, 48, 53

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

YORUMLAR
  18 Ülkeyi 40 günde otostopla gezen Türk gençler!
18 Ülkeyi 40 günde otostopla gezen Türk gençler!