A24.com.tr » magazin » Sunucu Dilay Korkmaz kimdir kaç yaşında nereli?

Sunucu Dilay Korkmaz kimdir kaç yaşında nereli?

Sunucu Dilay Korkmaz kimdir kaç yaşında nereli?

Genç sunucu Dilay Korkmaz, kendisi hakkında yakışıksız eleştiride bulunan ünlü şarkıcı Demet Akalın'a sert sözlerle yanıt verdi.

Demet Akalın'ın Starlife sunucusu Dilay Korkmaz hakkındaki eleştirel sözlerine, genç sunucunun cevabı sert oldu.

Korkmaz kendisi için “Bu kızı çok mu aradınız?” diyen şarkıcı Demet Akalın’a sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Şarkıcı Demet Akalın, Star TV'nin magazin programı Star Life'ın sunucusu Dilay Korkmaz için Twitter'dan "Starlife bu sunucu kızı cok aramış mı ya direk zapp" ifadesini kullanmıştı.

Bu paylaşımın ardından sunucu Dilay Korkmaz da kendi Instagram hesabından Demet Akalın'a şöyle yanıt verdi:

“Estetiğim, botoksum, dolgum yok. İyi eğitimler aldım. Herkes işine baksın. Çünkü ben ekmeğimi işime bakarak kazanıyorum. Şükürler olsun ki çok arandım ve bulundum. Allah kötü kalplilerden korusun.”

DİLAY KORKMAZ KİMDİR?

Seksi model Dilay Korkmaz, 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında yer aldı ve yarışmayı 4. olarak tamamladı.

Yarışmanın ardından Çin’de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 ülkeden katılan yarışmacılar arasında ilk 15’e girerek büyük başarıya imza attı.

1990 yılında Ankara’da doğan güzel manken ve sunucu Dilay Korkmaz halen Star Tv ekranlarında Star Life adlı magazin programını sunuyor.

Dilay Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan Karımı Gördünüz mü? isimli sinema filminde oynadı..

Gazi Üniversitesi Muhasebe Bölümü mezunu Dilay Korkmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Mehpare Çelik’ten diksiyon dersleri ve Başkent İletişimde Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri aldı.

Bir röportajında Türkiye’nin en güzel kadınlarını, annesi ve Çağla Şikel olarak tanımlayan ünlü sunucu, dünyanın en güzel kadını olarak ise Alessandra Ambrosio’yu göstermişti.

Sosyal medya üzerinden Demet Akalın, Dilay Korkmaz’ın sunduğu programa tepki gösterdi ve güzel manken hakkındaki eleştirisi dikkat çekti. Demet Akalın, 'Starlife bu sunucu kızı çok aramış mı ya direk zapp' şeklindeki mesajıyla güzel sunucuyu gündeme taşıdı.

Dilay Korkmaz’ın vücut ölçüleri ise 95/69/97...

YORUMLAR
  Kış yorgunluğundan korunmanın 13 yolu
Kış yorgunluğundan korunmanın 13 yolu