A24.com.tr » magazin » Söylemezsem Olmaz programında şok ayrılık! (Ali Eyüboğlu kimdir?)

Söylemezsem Olmaz programında şok ayrılık! (Ali Eyüboğlu kimdir?)

Söylemezsem Olmaz programında şok ayrılık! (Ali Eyüboğlu kimdir?)

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının kadrosunda dikkat çeken bir ayrılık yaşandı. İşte ünlü ismin veda mesajı...

Bircan Bali, İlkay Buharalı, Ali Eyüboğlu ve Ece Erken'in yer aldığı Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında flaş bir ayrılık yaşandı.

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklama ile programdan ayrıldığını açıkladı.

Eyüboğlu, şu mesajı paylaştı:

"2 Ocak 2018 tarihinden bu yana hafta içi her sabah #söylemezsemolmaz ‘da karşınızdaydım.
15 Haziran 2018’de program için “sezon finali” benim için VEDA vakti.
Bugün ve yarın canlı, Arife ve Bayramın birinci günü bant yayınla karşınızda olacağım.
Sonrasında yokum.
Unutmayın!
Her sabah gün yeniden doğar, her sabah taze bir başlangıçtır.
Her şeyin hayırlısını nasip etsin Allah."

NİHAT DOĞAN'IN YERİNE GELMİŞTİ

Nihat Doğan, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'a gitmek için programa veda etmiş, yerine usta yazar Ali Eyüboğlu geçmişti. 

ALİ EYÜBOĞLU KİMDİR?

Sunucu, yazar ve gazeteci Ali Eyüboğlu 1961 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzon Vakfıkebir Ballı Köyü nüfusuna kayıtlıdır. 6 kardeşin en küçüğü olan Ali Eyüboğlu’nun annesi Nezire Hanım, babası ise Raif Bey’dir.

Eğitiminde İlköğretim, Orta ve Lise dönemlerini Vakfıkebir İlçesi’nde tamamlamış ardından Mimarlık üzerine üniversite eğitimine başlamış ancak 2. sınıfta okulu bırakmış Karadeniz Gazetesi tarafından açılan sınav ile gazeteciliğe adım atmıştır. İlk olarak 1983 senesinde Merhaba Magazin ile gazetecilik mesleğine adım atan Ali Eyüboğlu daha sonra Tercüman, Bulvar ve Güneş gibi gazetelerin muhabirlik görevini üstlenmiştir.

Eşi Ayla Özgür ile Bulvar Gazetesinde birlikte çalışırken tanışmış ve 1989 yılında evlenmişlerdir. Bu evliliğinden Yağız isminde 1992 doğumlu bir oğlu vardır. Günümüzde televizyon kanallarında gazeteci ve yorumcu olarak yer almakta aynı zamanda Milliyet ve pazar günleri de Milliyet Cadde’de yazılarını yazmaktadır.

2016 yılında Bir Megastar Tarkan isimli bir kitap yazmıştır.

YORUMLAR
  Zeki insanların en belirgin 6 özelliği
Zeki insanların en belirgin 6 özelliği