A24.com.tr » magazin » Sıla'nın yeni sevgilisi Okan Can Yantır mı? Okan Can Yantır kimdir, kaç yaşında?

Sıla'nın yeni sevgilisi Okan Can Yantır mı? Okan Can Yantır kimdir, kaç yaşında?

Sıla'nın yeni sevgilisi Okan Can Yantır mı? Okan Can Yantır kimdir, kaç yaşında?

Ahmet Kural'dan ayrıldıktan sonra sessizliğe bürünen Sıla'nın Okan Can Yantır ile birlikte olduğu iddia edildi.Okan Can Yantır kimdir, kaç yaşında? Ne iş yapıyor? İşte detaylar...

Şarkıcı Sıla, Ahmet Kural'ya yaşadığı şok ayrılığın ardından yeni bir aşka mı yelken açtı. İddiaya göre; ünlü şarkıcı, Okan Can Yantır ile birlikte...

Seda Sayan'ın SHOW TV'deki programında, Sıla'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Programın sunucularından Sinem Yıldız, ünlü şarkıcının, Okan Can Yantır ile birliktelik yaşadığını ifade edildi.

Sıla’nın, Okan Can Yantır’la yemekte baş başa buluştuğu fotoğraf ocak ayında sosyal medyaya düşmüştü. Ünlü şarkıcının menajeri Serkan Güney ise şunları söylemişti: Öyle bir şey yok. Kendisi Sıla Hanım'ın arkadaşıdır. Aynı zamanda fikir alışverişinde bulunduğumuz değerli bir işadamıdır.

OKAN CAN YANTIR KİMDİR?

Okan Can Yantır, 1980 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki Okan Can Yantır, eğitim hayatını Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü'nden mezun olarak tamamladı. Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi'nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de almıştır.

Üniversitede okuduğu dönemden bu yana dergi sektöründe çalışan Okan Can Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını atmıştır. Dergi sektöründe görev almaya başladığı günden bu güne kadar stajyerlikten editörlüğe kadar birçok görev yapan Yantır, bir süre boyunca Doğuş Yayın Grubuna bağlı GQ Türkiye Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmüştür.

Arda Turan, Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansı Possible'ı açmıştır ve günümüzde Possible'ın yöneticisi olarak Okan Can Yantır görev yapmaktadır.

Bir süre bazı gazetelerde ve yayın organlarında köşe yazarlığı yapan Okan Can Yantır, Show TV'de ekrana gelen Çukur dizisinde Sena karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz'in eski sevgilisidir.

 

YORUMLAR
  Uzaylılar neye benziyor?
Uzaylılar neye benziyor?

İlginizi çekebilecek diğer haberler