A24.com.tr » dizi haber » Sıfır Bir 6. sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Savaş öldü mü?

Sıfır Bir 6. sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Savaş öldü mü?

Sıfır Bir 6. sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Savaş öldü mü?

Blu TV ekranlarının sevilen dizisi Sıfır Bir'de sezon finali gerçekleşti. Şimdi izleyenler Sıfır Bir 6. sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediyor.

 Blu TV ekranlarının sevilen dizisi Sıfır Bir'de sezon finali gerçekleşti.

Şimdi izleyenler Sıfır Bir 6. sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki Cabbar, Nesih ve Savaş öldü mü?  Sıfır Bir 6. sezon ne zaman başlıyor? Sıfır Bir bitti mi neden yok?Sıfır Bir dizisi 5. sezon 8. bölümü ile sezon finaline girdi. Çarşamba günlerinde izlenme rekorları kıran Sıfır Bir dizisinin 6. sezonunun ne zaman başlayacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Ancak Sıfır Bir dizisinin 6. sezonunun başlama tarihi de belli oldu.

SIFIR BİR 6. SEZON NE ZAMAN? SIFIR BİR BİTTİ Mİ?

Sıfır Bir dizisinin 6. yeni sezonunun 8 Mayıs 2019 tarihinde başlayacağı belirtildi. 2 aylık bir ara sonrasında 8 Mayıs tarihinde başlayacak olan Sıfır Bir dizisinin 6. sezonunun da Blu TV üzerinden izlenebileceği kaydedildi.

SIFIR BİR SAVAŞ ÖLDÜ MÜ?

Sıfır Bir dizisinin 5. sezon 8. bölümünde Cabbar, Nesih, Anafor, Berto, Azad, Almancı Abbas, Savaş öldü olarak gösterildi. Cabbar, Nesih, Anafor ve Azad kesin olarak ölen isimler olarak düşünülüyor. Ancak Berto'nun kolundan vurulması yaşayacağı ihtimalini de gözler önüne serdi. Savaş 2 mermi yediği için yaşaması çok güç görülse de ayrılık haberleri henüz netleşmedi. Sıfır Bir başlamasına 2 ay kala dizinin akıbeti bu sürede merak konusu olacak.

YORUMLAR
  "Bu Sayılmaz" bekleneni veremedi... Kanal yönetimi fişini çekti...
"Bu Sayılmaz" bekleneni veremedi... Kanal yönetimi fişini çekti...