A24.com.tr » yaşam » Sevginizle otizmli çocukların eğitimine destek olun

Sevginizle otizmli çocukların eğitimine destek olun

Sevginizle otizmli çocukların eğitimine destek olun

Otizmli daha çok çocuğun eğitime ulaşabilmesi için çalışmalarına devam eden Tohum Otizm Vakfı, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde herkesi sevdiklerine iyiliğe dönüşen hediyeler vermeye davet ediyor.

Tohum Dükkân'dan ulaşılabilecek birbirinden renkli hediye seçenekleri ve Sevgililer Günü'ne özel hazırlanan bağış sertifikalarıyla sevginin gücünü otizmli çocuklar ile paylaşmak mümkün. 

Otizm Spektrum Bozukluğu yaşamın ilk yıllarında ortaya çıkan gelişimsel bir farklılık. Son yapılan araştırma verilerine göre günümüzde her 36 çocuktan 1'inin otizm riski ile doğduğu tahmin ediliyor. Toplumda görülme sıklığı gittikçe artan otizmin tek çaresi erken tanı ve nitelikli yoğun özel eğitim. 

Otizm ve yaygın gelişim bozukluğu olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla 20 senedir faaliyetlerine devam eden Tohum Otizm Vakfı, Sevgililer Günü'nde bireyleri ve kurumları otizmli çocukların nitelikli ve özel eğitime ulaşmasına destek olmaya çağırıyor.  

Birbirinize olan sevginiz otizmli çocuklar için eğitime dönüşsün 
Sevgililer Günü'nde hem sevdiklerine verilen değeri gösterecek hem de otizmli çocukların geleceği için anlamlı katkı yaratacak hediye arayışındakilere cevap olan Tohum Dükkân, hediye kutuları, ev-yaşam, kırtasiye ve çikolata kategorilerinde farklı seçenekler sunuyor.  

Ayrıca otizmli çocukların erken tanı ve eğitimle topluma kazandırılmaları, eğitim ve sağlık hizmetlerinden eşit şartlarda yararlanabilmeleri amacıyla bağışta bulunmak isteyenler için isme özel hazırlanan bağış sertifikaları da anlamlı bir hediye seçeneğine dönüşerek sevdiklerinizin yüzünü güldürüyor.  

Siz de bu Sevgililer Günü'nde birbirinize olan sevginizin gücüyle bir otizmli çocuğun yaşamında fark yaratabilirsiniz. Tohum Dükkân sitesini ziyaret ederek sevdiğinize özel bir hediye alabilir, Tohum Otizm Vakfı'nın eğitim çalışmalarını destekleyebilirsiniz: www.tohumdukkan.com 

Vakfın web sitesinde Tohum Otizm Vakfı sertifika bağışları bölümünden bağışta bulunarak da sevdiğiniz adına özel bir sertifika oluşturabilirsiniz: www.tohumotizm.org.tr  

YORUMLAR
  Çin'de çekilen akıllara zarar fotoğraf kareleri....
Çin'de çekilen akıllara zarar fotoğraf kareleri....