A24.com.tr » magazin » Seda Sayan'a ekrandan ömür boyu men

Seda Sayan'a ekrandan ömür boyu men

Seda Sayan'a ekrandan ömür boyu men

Yeşilçam oyuncusu annesini arayan Murat'ın hikayesinin ekrana getirildiği Artık Susma programının sunucuları Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın ekran macerası sonlanabilir.

Seda Sayan ve Uğur Arslan, izdivaç programlarının yayından kaldırılmasıyla yeni sezonda ekrana bambaşka bir formatla dönmüştü.

Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu, bugünkü yazısında bu konuya değinerek "Etik olarak, Seda ve Uğur’un iddialarının asılsız olduğu resmi olarak ilan edilirse, bundan böyle ekrana çıkmamaları gerekir.", dedi.

Sina KOLOĞLU / MİLLİYET

Gerçeğin şovu fena bitecek

“40 yıllık büyük sır perdesinde önemli gelişme! Yeşilçam’ın yıldızı Hale Soygazi, Murat’ın annesi olduğu iddialarına canlı yayında cevap verecek mi? Murat Şar, sürpriz tanıkların ışığında annesine kavuşabilecek mi?” Üç haftadır Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu ‘Artık Susma’da bunlar konuşuluyor.

İş öyle bir noktaya geldi ki, “Ya bitecek ya bitecek” dediklerinden. Her iki tarafın “Özür dilerim yanlışlık oldu” demeye hakkı yok. ‘Gerçeğin şovu’ dedikleri... Soygazi’de ortaya tersi bir durum çıkarsa kim bilir neler söylenecek? Etik olarak, Seda ve Uğur’un iddialarının asılsız olduğu resmi olarak ilan edilirse, bundan böyle ekrana çıkmamaları gerekir. İşin şakası yok ya da olmamalı. 

YORUMLAR
  Farklı platformlardaki en başarılı 5 video sohbet programı
Farklı platformlardaki en başarılı 5 video sohbet programı