A24.com.tr » şans oyunları » Sayısal Loto sonuçları 12 Ocak cumartesi 2019

Sayısal Loto sonuçları 12 Ocak cumartesi 2019

Sayısal Loto sonuçları 12 Ocak cumartesi 2019

Sayısal Loto sonuçları için talihlilerin heyacanlı bekleyişi sona erdi. 12 Ocak Sayısal Loto sonuçları haberimizde. Kazanan şanslı numaralar ve dağıtılacak ikramiyeyi buradan öğrenebilirsiniz

 Sayısal Loto 12 ocak sonuçları nihayet geldi.

Sayısal Loto çekilişi için heyecan başladı. Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından alınan karar doğrultusunda Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 2 defa gerçekleştiriliyor. Sayısal Loto’nun son çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 828 bin 193 lira bu akşamki çekilişe devretti. 12 Ocak Çarşamba Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına dair detaylar haberimizde.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI – 12 OCAK:

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından 1183. kez gerçekleştirilecek Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21.15’te www.mpi.gov.tr adresi üzerinden canlı yayınlanacak. Sayısal Loto sonuçlarına göre ikramiye bilgileri belli olur olmaz detaylar haberimizde olacak.

6 bilen kişi sayısı :***Kişi başına düşen ikramiye tutarı:***5 bilen kişi sayısı :***Kişi başına düşen ikramiye tutarı:***4 bilen kişi sayısı :***Kişi başına düşen ikramiye tutarı:***3 bilen kişi sayısı :Kişi başına düşen ikramiye tutarı:

SAYISAL LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, “Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir…

SAYISAL LOTO’NUN SON ÇEKİLİŞ SONUÇLARI – 9 OCAK 2019: 13 – 32 – 33 – 42 – 43 – 47

6 bilen kişi sayısı :1. DevirKişi başına düşen ikramiye tutarı:828.193,78 TL5 bilen kişi sayısı :77
Kişi başına düşen ikramiye tutarı:4.531,00 TL4 bilen kişi sayısı :3.695Kişi başına düşen ikramiye tutarı:71,15 TL3 bilen kişi sayısı :Kişi başına düşen ikramiye tutarı:

YORUMLAR
  Ünlülerin gerçek isimleri
Ünlülerin gerçek isimleri