A24.com.tr » magazin » Savaşçı dizisi Leyla (Lesli Karavil) kimdir nereli kaç yaşında insatagram hesabı - Lesli'nin anlamı ne?

Savaşçı dizisi Leyla (Lesli Karavil) kimdir nereli kaç yaşında insatagram hesabı - Lesli'nin anlamı ne?

Savaşçı dizisi Leyla (Lesli Karavil) kimdir nereli kaç yaşında insatagram hesabı - Lesli'nin anlamı ne?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna ünlü bir isim daha dahil oldu. Lesli Karavil, dizide 'Leyla' karakterini canlandıracak. Peki kimdir Lesli Karavil?

Fox TV'de her hafta pazar günleri yayınlanan Savaşçı dizisi, ekranda en çok izlenme oranına sahip dizilerden biri olarak dikkat çekiyor.

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Gaye Turgut Evin, Çağrı Şensoy, Ali Tarık Fındık ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı, yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Bülent İşbilen ve Doğa Ümit Karacan’nın, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisine yeni bir isim katıldı.

Oyuncu Lesli Karavil, 20 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00’de yayınlanacak 45. bölüm itibarıyle dizide “Leyla” adlı karaktere hayat verecek.

Yeni rolüyle ilgili çalışmalarına başlayan Karavil, dizide sonunu düşünmeden yaptığı eylemlerden dolayı kontrol edilmesi zor bir kişilik ve acımasız karakter olarak izleyici karşısına çıkacak. 

Lesli Karavil kimdir?

Lesli Karavil San Francisco’da Animasyon ve Multimedia konusunda lisans eğitimi almıştır. Uzun yıllar Barcelona, New Pork ve San Francisco’da yaşamış bu dönemlerde bir çok sektörde çalışmıştır. Ayrıca Barcelona’da yaşadığı dönemde dans ve oyunculuk eğitimi almıştır.

Türkiye’ye döndükten sonra Şahika Tekand, Çağ Çalışkur, İpek Bilgin gibi isimlerden eğitim almıştır.

2011 yılından bu yana yaşantısını İspanya ve Türkiye arasında geçirmektedir.

Sinema’yı çok sevdiğini belirten Lesli Karavil özellikle Kore ve Japon filmlerinden hoşlanmaktadır. Günümüzde Stand Up gösterileri ile seyirci karşısına çıkan Lesli Karavil bir dönem 'Adı Mutluluk' ve 'Küçük Ağa' isimli dizide rol almıştır.

Başarılı tiyatrocu ve oyuncu Lesli Karavil İstanbul doğumludur ancak aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

INSTAGRAM HESABI

YORUMLAR
  Bu yaz plajlarda en çok okunan 20 kitap!
Bu yaz plajlarda en çok okunan 20 kitap!