A24.com.tr » dizi haber » Şampiyon son bölüm izle 5. bölüm full hd izle Trt izle Yeni bölüm fragman

Şampiyon son bölüm izle 5. bölüm full hd izle Trt izle Yeni bölüm fragman

Şampiyon son bölüm izle 5. bölüm full hd izle Trt izle Yeni bölüm fragman

TRT'nin sevilen dizisi Şampiyon, bu hafta yine nefes kesen bir bölümle seyirci karşısına çıktı. Diziyi izlemek isteyenler "Şampiyon 5. bölüm izle" yazarak internette aradı.

Şampiyon son bölüm izle 5. bölüm full hd izle Trt izle | Yayınlanmaya başladığı günden bu yana izleyicilerden çok iyi tepkiler alan ve günden güne reytingleri artan Şampiyon, bu hafta yine izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı.

Dizinin son bölümünü izleyen ama tekrar izlemek isteyenler ve hiç izlememiş olanlar internette arama motorlarına "Şampiyon son bölüm izle, 5. bölüm izle" kelimelerini yazarak arama yaptılar.

Biz de dizinin hayranlarının bu isteklerine karşılık olabilmek için bu haberi yaptık. İşte detaylar...

“Kafkas” lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş’le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7  yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş’e, annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas’a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas’ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas’ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur! Canı ne kadar acırsa acısın, mecali ne kadar tükenirse tükensin yıkılmaz “Şampiyon”! Aynı sözü tekrarlayarak dikilir hayatın karşısına!

Bir raunt daha!

ŞAMPİYON 5. BÖLÜM'Ü BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

YORUMLAR
  Teröristlerin korkulu rüyası Keskin Nişancılar Afrin'de
Teröristlerin korkulu rüyası Keskin Nişancılar Afrin'de