A24.com.tr » sağlık » Rüştü korona virüsüne yakalandı

Rüştü korona virüsüne yakalandı

Rüştü korona virüsüne yakalandı

Rüştü Reçber korona virüsüne yakalandı. Açıklama eşi Işıl Reçber 'den geldi. Işıl Reçber, her şeyin normal olduğunu , ancak semptomların hızlı şekilde geliştiğini söyledi.

Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber’in koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Işıl Reçber , sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

Doğrulanmış
İyi geceler;
Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin .
Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.
Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli

Rüştü Reçber, kaleci mevkiinde görev yapmış eski Türk millî futbolcudur. Türk ve dünya futbol tarihinin en iyi kalecileri arasında yer alır, 2003 yılında dünyanın en iyi 3. kalecisi olarak seçilmiştir.

KAÇ YAŞINDA?

10 Mayıs 1973 doğumlu olan Rüştü Reçber 46 yaşındadır. 

YORUMLAR
  Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki ormana kurulan fotokapana yansıyan doğal yaşam...
Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki ormana kurulan fotokapana yansıyan doğal yaşam...